Eşimin Telefon Şifresini Nasıl Kırabilirim? (En İyi Yöntem)

Ziyaretçilerimizden çok sık bir şekilde eşimin telefon şifresini nasıl kırabilirim? Şeklinde soru almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte değerli ziyaretçilerimize eşimin telefon şifresini nasıl kırabilirim? Başlığı altında cevap vermiş olacağız. Bununla birlikte eşimin telefon şifresini nasıl öğrenebilirim, başkasının telefon şifresini öğrenme, kilit ekranı şifresi kırma, Samsung şifre kırma başlıklarında da farklı bilgiler aktaracağız.

Bizim canımız, biriciğimiz ve her şeyimiz… Onun için her şeyi yapmaktan yana oluruz fakat bazen bazı hareketleri bizi şüphelendirebilir. Bu şüpheyle birlikte eşimizin kişisel kullanımında olan telefon şifresini öğrenmek için çaba gösteririz. Veya telefon şifresini kırmak için çeşitli yöntemlere başvururuz. Peki, eşinizin telefon şifresini kırmak için hangi yöntemlere başvurmak gerekir? İşte sizlere tüm detaylarıyla eşimin telefon şifresini nasıl kırabilirim? Adlı içeriğimiz…

Eşimin Telefon Şifresini Nasıl Kırabilirim

Eşimin Telefon Şifresini Nasıl Kırabilirim?

Eşinizin telefon şifresini kırabilmeniz için tek ve gerçek yöntem; ‘’Sosyal mühendisliktir.’’ Aslında bir nevi bu sosyal mühendisliğe girmeyecektir fakat onun telefon şifresini kırmak için kullanabileceğiniz en etkili yöntem sosyal mühendislikten geçer.

  • Telefon sıfırlama yöntemi – Eşinizin telefonunu sıfırlayarak onun telefon şifresini öğrenebilir ve bu sayede şifresini kırabilirsiniz. Fakat burada dikkatli olun; ‘’Eşinizle çok daha büyük sorunlar yaşayabilirsiniz. Çünkü telefonunda kayıtlı olan dosyaları, bilgileri ve diğer materyaller yer alabiliyor olabilir. Bu durum sıfırlama dolayısıyla eşinizi epey bir kıskandırabilir.’’
  • ADB İle Şifre Öğrenme – Bu yöntem aslında çok sağlıklı değil ve her telefonda geçerli değildir. Fakat şifresini kırmak istediğiniz telefonun ‘’USB Hata Ayıklama Modunu’’ aktif hale getirin. Ve kullandığınız bilgisayarınızdan Android kilit ekran şifresini öğrenin. Telefonunuzu ilk önce bilgisayarınıza bağlıyorsunuz ve daha sonrasında ADB yükleme klasöründe bir komut penceresi oluşturuyorsunuz. Açılan ekrana; ‘’ adb shell rm /data/system/gesture. Key’’ yazmanız gerekmektedir. Bu kodu yazdıktan sonra telefondaki kilit ekranı şifresi yok olacaktır.

Başkasının Telefon Şifresini Öğrenme

Bu bir suçtur ve asla böyle bir olaya girişmemelisiniz. Kişinin kişisel kullanım alanındaki özel eşyalarına dokunmanız onun için büyük saygısızlık olacaktır. Fakat bir başkasının telefon şifresini öğrenmek istiyorsanız onunla konuşmayı deneyebilirsiniz. Eğer konuşmanıza rağmen halen telefon şifresini vermiyorsa biraz eski modeller için kullanılan güvenlik kodunu çözebileceğiniz master kodlar bulunuyor. Bu master kodları deneyerek şifreyi bulabilirsiniz.

Master kodlar işinize yaramadı mı? Eşinizin veya telefon şifresini öğrenmek istediğiniz kişinin kredi kartı şifresi gibi bilgilerini isteyebilirsiniz. Tabi, bu samimiyetiniz varsa gerçekleşecektir. İnsanlar genelde telefon şifrelerini kredi kartı şifreleriyle aynı yapmaktadır. Muhtemelen telefon şifresini öğrenmek istediğiniz kişinin de şifresi, kredi kartının şifresidir.

  • Kredi kartı şifresi olabilir.
  • Doğum tarihi olabilir.
  • Evlendiğiniz tarih olabilir.
  • Yaşının tekrarı olabilir. Örn: ”2525” veya ”4949” gibi.
  • Telefon PIN kodu olabilir.

Bir başkasının telefon şifresini öğrenebilmenin tek yolu onunla konuşmayı denemelisiniz. Eğer vermek istemiyorsa vermeyecektir çünkü o alan kendisinin özel alanıdır. Her ne kadar ne yaptığını öğrenmek istiyor olsanız da bir başkasının telefon şifresini kırmanız, kurcalamanız suça girmektedir.

Genel kategorisine bakmayı unutmayınız.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın