Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Duası (En İyi Dua)

Eski sevgiliyi geri döndürme duası konusunda ziyaretçilerimizden epey bir talep aldık. Bu içeriğimizle birlikte eski sevgiliyi geri döndürme duası nedir başlığında detaylı bilgi paylaşmış olacağız. Aynı zamanda alt başlıklarda sevgiliyi geri getirme duası, giden sevgiliyi geri getirme duası, sevgiliyi yeniden aşık etme duası alt başlıklarında da farklı farklı bilgiler ile sizlere yardımcı olacağız.

Aşk gerçekten sihirli ve büyülü bir olay diyebiliriz. Aşık olduğumuzda gözümüz kör olur ve sevdiğimiz için her şeyi yapmaya hazır oluruz. O bizi terk edebilir veya yarım bırakabilir fakat bizim onun için yapmayacağımız olay yoktur. Eski sevgiliyi geri döndürme duası da bu olaylardan bir tanesi olarak görülebilir. Çünkü aşık olan bir insan sevdiği için Allah’a sığınmak ister ve onun geri gelmesi için elini açıp dua etmekten başka çaresi kalmaz. Bu içeriğimiz sizlere eski sevgiliyi geri döndürme duası nedir? Bu konu da en iyi şekilde yardımcı olacaktır.

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Duası

Sizi terk edip giden ve gözünüzü yaşlı bırakan eski sevgiliniz için okumanız gereken bazı dualar vardır. Eğer onun geri gelmesini istiyorsanız ve onunla yeniden büyük bir aşk yaşamaktan yanaysanız eski sevgiliniz için paylaştığımız duayı okuyabilirsiniz. Paylaştığımız duayı okumaya başlamadan önce abdest almalısınız. Fakat bilmeniz gerekir ki; ‘’Bu tür duaları okumaya başlamadan önce duanın kabul olacağına inanmanız gerekir. İnanmadığınız bir olayı yaşamanız zordur.’’ Diyanet bu konuda daha fazla detaylı bilgi paylaşmıştır.

  • Bismillahirrahmanirrahıym.
  • Allahümmec’al li min emri haza ferecen ve mahrecen inneke ala külli şey’in kadiyr.Allahümme rabbe ibrahiyme ve musa ve rabbe ishaka ve ya’kube ve ıysa ve rabbe cebraiyle ve mikaiyle ve israfiyle ve azraiyle ve münzilet tevrate vel’inciyle vezzebüre vel fürkanel azıymi erini fi menami ma tera li fiyhil hayre vel’aserat.tevekkel ya cibriylü ente ve a’vanüke bihakkıl aziyzil cebbaril keriymil vehhabil hahhari allahümme elkı mahabbeti fatma ibni ömer fi kalbin ayşe binti zehra bihakkı maliki yevmiddiyni ve bihakkıl hayyil kayyümil vahıdil ehad ve tevekkel ya israfiylü ente ve a’vanike ve elki mahabbete fatma ibni ömer fi kalbin ayşe binti zehra bihakkı iyyake na’büdü ve iyyake neste’ıynü ve bi hakkıl melikil muktediril mukaddimel müdi’ül müıydü tevekkel ya rü kıyaiyl ente ve a’vanike velkav mahabbete fatma ibni ömer fi kalbin ayşe binti zehra allahümme inni eselüke bihakkı nebiyyike muhammedin sallallahü teala aleyhi ve selleme ve bihurmeti hazihis süretiş şerifeti en takdı haceti bilütfike ve bifazlike ya allahü ya Allahü ya Allah.
eski sevgiliyi geri döndürme duası

Sevgiliyi Yeniden Aşık Etme Duası

Sevgiliniz sizden ayrılmışsa ve hiçbir türlü geri dönmüyorsa okuyabileceğiniz dualar bulunmaktadır. Bu duaları okumaya başlamadan önce abdest alıyorsunuz ve duanızın gerçekleşeceğine gönülden inanıyorsunuz. Elinizi açtığınızda ettiğiniz dua, Allah katında size işe yarar bir şekilde geri dönüş sağlayacaktır. Aynı zamanda bu duayı okumak istiyorsanız sabah namazından önce 3 kez okumanız gerekir. 10 gün boyunca aralıksız olacak şekilde sabah namazından önce okuyacağınız bu dua sevgiliyi yeniden size aşık olmasını sağlayabilir.

  • ‘’Ya kadim, ya daim, ya kadim, ya daim, ya karrar, ya ehad, ya Muhammed. Kul huvallahü ehad, allahüsamed lem yelid velem yuled ve lem yekün lehu küfuven ehad. Ve sallallahu ala seyyidina Muhammedin ve alihi ecmain.”

Giden Sevgiliyi Geri Getirme Duası

Bu tür duaları okumaya başlamadan önce dediğimiz gibi abdest alınır. Aynı zamanda bu tür dualara gönülden inanmak gerekir ve Allah’tan gerçekten istemek gerekmektedir. Sevgiliniz sizden soğumuşsa, sizden ayrıldıysa ve geri gelmiyorsa okunması tavsiye edilen duaları okumaya başlayarak onun size geri gelmesini sağlayabilirsiniz.

  • “Varid Allah’u la ilahe illa Hüve Raufu’r Rahim Allah’u la ilahe illa Hüve’l Aziz’ur Rahim Allah’u la ilahe illa Hüve’z Zahiru’l Batın Allah’u la ilahe illa Hüve’l Ahadu’s Samed Allah’u la ilahe illa Hüve’l Fettahu’l Alim Allah’u la ilahe illa Hüve’l Azizu’l Alim Allah’u la ilahe illa Hüve’l Hannanu’l Mennanu Deyyan Allah’u la ilahe illa Hüve’l Kadiru’l Kadir.”

Genel kategorimizde daha farklı bir çok içerik bulunmaktadır.

4.8/5 - 6 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın