Eskişehir Adliyesine Nasıl Gidilir

Eskişehir adliyesine nasıl gidilir konusunda yardıma ihtiyacınız varsa bu içeriğimiz sizlere yardımcı olacaktır. Eski adliyeden Eskişehir yeni adliyeye transfer yapıldıktan sonra yeni adliye binası oldukça modern bir hale büründü. Aynı zamanda konum olarak şehir merkezine oldukça yakın olan Eskişehir adliyesine nasıl gidilir merak ediyorsanız içeriğimizi okumaya devam ediniz…

Eskişehir adliyesi için Google’da arama yaptığınızda göreceksiniz ki herkesin memnuniyeti üst safhada yani bu adliye oldukça temiz, oldukça modern ve oldukça profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir. Türkiye’nin en kalabalık 5. Büyük şehri ünvanına sahip olan Eskişehir’e yakışır bu yeni adliye insanlar tarafından oldukça merak ediliyor. Eğer sizlerde merak ediyorsanız Eskişehir adliyesi nerede? Eskişehir adliyesine nasıl giderim? Diyorsanız içeriğimiz yardımcı olacaktır.

Eskişehir Adliyesi Nerede

Eskişehir adliyesinin bilinen konumu Kurtuluş, Cumhuriyet Blv. No:79, 26030 Odunpazarı/Eskişehir’dir.

Eskişehir Adliyesine Nasıl Gidilir

Eskişehir adliyesine gidiş için kullanabileceğiniz birden fazla ulaşım aracıyla birlikte ulaşım yolu bulunmaktadır. Otobüs, tramvay veya dolmuşla kolay bir şekilde Eskişehir Adliyesine ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Bu ulaşım araçlarından en çok tercih edileni ise tramvaydır. Hızlı ve konforlu olması nedeniyle sizde Eskişehir’in herhangi bir noktasından tramvayla çok kolay bir şekilde Eskişehir Adalet Sarayına gidebilirsiniz.

Otobüsle Eskişehir adalet sarayına gitmek isterseniz 10, 18, 21, 22, 24, 33, 39, 43, 44, 48, 87K, 93K, 98K, 6S, 57S, 65S numaralı otobüslere binebilirsiniz. Adliyeye en yakın otobüs durağı cumhuriyet bulvarıdır. Ulus caddesi veya ziya paşa caddesinde inebilirsiniz.

Tramvayla Eskişehir adalet sarayına gitmek isterseniz OTOGAR – OGÜ yazılı olan tramvaylara veya OTOGAR – SSK yazılı tramvaylara binebilirsiniz.

Eskişehir Adliyesi Telefon

Telefon: (0222) 240 72 22

Yukarıda yazılı olan telefon numarası üzerinden Eskişehir Adliyesiyle iletişim kurabilirsiniz. Aynı zamanda Eskişehir cumhuriyet başsavcılığı gibi ek alanlarla da bu numara üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Eskişehir İcra Müdürlüğü Telefon

Telefon: (0222) 240 72 22

Eskişehir icra müdürlüğü için belirlenmiş olan herhangi bir ek telefon numarası bulunmamaktadır. Aynı telefon numarası üzerinden arama yaparak sizi ‘’Eskişehir icra müdürlüğüne’’ bağlamalarını isteyebilirsiniz.

İçeriği Değerlendirin!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın