Eskişehir Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezine Nasıl Gidilir

Eskişehir Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezine nasıl gidilir merak ediyorsanız bu içerik sizlere yardımcı olabilir. Eskişehir halkının sürekli olarak gittiği ve Eskişehir halkı tarafından çok sık bir şekilde takip edilen kongre merkezi Türkiye’nin de büyük bir ilgi odağı haline gelmiş durumdadır.

Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen tarafından geliştirilen Atatürk kültür sanat merkezinin yönetmeni Tolga Tümer’dir. Büyükşehir Belediyesi çatısı altında bulunan Atatürk kültür merkezi Eskişehir, büyük bir öz veriyle korunmakta ve her geçen gün kendisini geliştirmektedir.

Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi Nerede

Atatürk Kültür Merkezi adresi; Kurtuluş Mahallesi Cumhuriyet Bulvarı No:104 ODUNPAZARI/ESKİŞEHİR adresinde bulunmaktadır. Sürekli olarak denetimi Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan kongre merkezinin günümüzde çok sık bir şekilde kullanıldığı bilinmektedir.

Atatürk Kültür Merkezi Eskişehir’e Nasıl Gidilir

Atatürk Kültür merkezine Eskişehir’e gidebilmek için kullanabileceğiniz 2 farklı ulaşım aracı bulunmaktadır. Bu ulaşım araçları otobüs ve tramvaydır.

  • Tramvayla Atatürk kültür merkezine gitmek isterseniz Alanönü tramvaylarına binmeniz yeterli olacaktır.
  • Otobüsle Atatürk kültür merkezine gitmek isterseniz 18, 39, 43, 44, 57S veya 6S numaralı otobüslere binebilirsiniz. Otobüse bindikten sonra Ziya Paşa caddesinde, Cumhuriyet Bulvarında veya Maide Bolel Huzurevi caddesi duraklarında inmeniz yeterli olacaktır.

Eskişehir Atatürk Kültür Merkezi Telefon Numarası

Atatürk Kültür Merkezinin telefon numarası (0222) 222 00 38’dir. Bu telefon aracılığıyla Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezinin sunacağı tüm etkinlikler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İçeriği Değerlendirin!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın