Eskişehir Emniyet Müdürlüğüne Nasıl Gidilir

Eskişehir oldukça canlı ve ulaşım açısından çeşitli olanaklara sahip bir şehirdir. Bir konumdan başka bir konuma gitmek için tramvay, otobüs ve dolmuş gibi araçlar kullanılmaktadır. Eskişehir’e güvenliği sağlamak amacıyla her il ve ilçede olduğu gibi emniyet müdürlüğü vardır. Eskişehir Emniyet Müdürlüğüne nasıl gidilir sorusu, çevreyi bilmeyen veya yerli turistler tarafından sıklıkla sorulur. Kayıp, çalıntı veya diğer önemli durumlar için emniyet müdürlüğü her zaman açıktır.

Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü Nerede

Emniyet müdürlüğüne gitmek isteyenler Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü nerede sorusuna yanıt ararlar. Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü, Eskişehir Spor Kulübü’nün yanında yer alır. Çevresinde Trafik Tescil Şube Müdürlüğü, Esentepe Parkı, Eskişehir Polis Evi ve çevre yolu bulunmaktadır.

Eskişehir Emniyet Genel Müdürlüğüne Nasıl Gidilir

Eskişehir Emniyet Genel Müdürlüğüne nasıl gidilir diye merak edenler için otobüsle gitmek en iyi seçenektir. 4S ve 51K numaralı otobüsler, Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü yakınlarından geçmektedir. Bağlar bölgesine 3 dakika, Polis Evi’ne 7 dakika, Yeşil Meydan Caddesine 11 dakika ve Eğitimciler Caddesine 14 dakika yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Otobüsle emniyet müdürlüğüne gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı otobüslere binebilirsiniz.

4Muttalip
4SOdunpazarı
999SOdunpazarı Yönü
8SEsentepe
8KSakintepe
51KEskişehir Tren Garı
79KAlpagut
69SAvlamış
79SAtalantekke
82SÇalkara
2Yeşiltepe – Diş Hastanesi (Kırmızı)
2Yeşiltepe – Sümer (Siyah)
51STerminal

Eskişehir Emniyet Müdürü Kim

2021 yılında değişikliğe gidildiğinde Eskişehir emniyet müdürü kim merak konusudur. 2021 yılı itibariyle Eskişehir emniyet müdürü Yaman AĞIRLAR olmuştur.

Eskişehir Emniyet Genel Müdürlüğü Telefon

Eskişehir Emniyet Genel Müdürlüğü telefon hattı ile acil durumlarda emniyet müdürlüğüne ulaşabilirsiniz. Eskişehir Emniyet Müdürlüğü telefon numarası (0222) 230 27 73 olarak belirlenmiştir.

Eskişehir Emniyet Müdürlüğüne Nasıl Gidilir
İçeriği Değerlendirin!

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Nasıl Gidilir

Yeni nesil genel blog içerikleri ve nasıl gidilir tarifleriyle sizlere içerik yazarlığı yapmaktayım.
Yorum yapın