Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğüne Nasıl Gidilir

Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğüne nasıl gidilir sorusu Eskişehir sakinleri tarafından sıklıkla sorulmaktadır. İl sağlık müdürlükleri çok fazla ziyaret edilen konumlar olmadıkları için yerlerini bulmada sıkıntı yaşamak kuvvetle muhtemeldir. İl sağlık müdürlüklerinin aile sağlığı merkezleri ve aile hekimliği birimlerinin açılması, kapatılması ve taşınmasına yönelik çalışmalar yapmak, hastaneye yatış, gruplandırma, mobil ve kişisel sağlık hizmetleri, eğitim ve çalışma programlarının iş ve işlemlerini yürütmek gibi pek çok görevi vardır.

İlk Sağlık Müdürlüğü Eskişehir Nerede

İlk sağlık müdürlüğü Eskişehir nerede sorusuna cevap verecek olursak merkeze olduk yakın, yaklaşık 12 dakika yürüme mesafesine sahiptir. Mustafa Kemal Atatürk Caddesi üzerinde bulunmaktadır. Eskişehir Millet Bahçesi’nin yanındadır.

Eskişehir Sağlık Müdürlüğüne Nasıl Gidilir

Eskişehir Sağlık Müdürlüğüne nasıl gidilir sorusuna cevap olarak konuma göre yürüyerek, arabayla veya ulaşım araçlarıyla gidilebilmektedir. Merkeze oldukça yakın bir konumda bulunan Eskişehir Sağlık Müdürlüğü, Yunus Emre Devlet Hastanesi İki Eylül Hizmet Binasına yürüyerek 2 dakika uzaklıktadır. Çevresinde kargo şirketlerinin şubeleri ve eczaneler vardır.

Eskişehir İlk Sağlık Müdürlüğü İletişim

  • Eskişehir İlk Sağlık Müdürlüğü iletişim numarası :0222 230 27 81
  • Faks: 0(222) 335 15 40
  • Adres: İstiklal Mahallesi Şair Fuzuli Caddesi No:1 26010 Odunpazarı/ ESKİŞEHİR
  • E-posta: eskisehir@saglik.gov.tr

Dolmuş, araba ve yakın konumlarda bulunanlar için yürüyerek Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğüne ulaşım sağlamak mümkündür.

Eskişehir Sağlık Müdürlüğüne Nasıl Gidilir
eskişehir il sağlık müdürlüğüne nasıl gidilir
İçeriği Değerlendirin!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın