Eskişehir Kent Park’a Nasıl Gidilirr

Eskişehir Kent Park’a nasıl gidilir ve nerede olduğunu merak ediyorsanız bu içerik sizlere yardımcı olacaktır. Eskişehir Kent Park plajı konumu, adres bilgisi ve ulaşım, iletişim bilgilerine dair bir çok bilgiyi bu içeriğimiz içerisinde paylaştık.

Türkiye’nin ilk yapay plajı olma özelliğine sahip olan Eskişehir Kent Park yapay plajı, Eskişehir’liler dahil Türkiye’nin bir çok ilinden de büyük bir ziyaret almaktadır. Eskişehir’in bilinen en güzel yerlerinden bir tanesi olan kent park plajı, yapay olma özelliğinin yanı sıra şehir merkezine de oldukça yakındır. Deniz kumu kullanılarak yapılan yapay plaj, porsuk çayının hemen yan tarafında yer almaktadır. İçerisinde 15den fazla soyunma kabini, 150den fazla şezlong ve 2den fazla can kurtaran bulunmaktadır.

Eskişehir Kentpark Nerede

Eskişehir kent park plajı Şeker Mahallesi, Sivrihisar-2 Caddesi TEPEBAŞI/ESKİŞEHİR adresinde yer almaktadır.

Eskişehir Kentpark Nasıl Gidilir

Eskişehir kent park plajına gidebilmek için kullanabileceğiniz 2 adet ulaşım aracı bulunuyor. Bu ulaşım araçlarından bir tanesi tramvaydır. Diğeri ise otobüstür. İnsanlar genel olarak bu yapay plaja gidebilmek için tramvayı tercih etmektedir. Zira otobüse göre daha hızlıdır ve daha konforludur.

Otobüsle kent park plajına gitmek isterseniz 14, 29, 48, 51K, 63S, 9S numaralı otobüslere binebilirsiniz. Bunlar haricinde diğer numaralı otobüsleri de tercih edebilirsiniz; 51S, 999S,75S. Yine bu otobüslerde kent park plajına kadar sizleri götürecektir. Kent park plajına bilinen en yakın otobüs durağı 212. Bulvarı otobüs durağıdır. Veya Sivrihisar – 2 Caddesi durağında da inebilirsiniz.

Tramvayla kent park plajına gitmek isterseniz Otogar yazılı tramvaya veya devlet hastanesi yazılı olan tramvaya binebilirsiniz.

Eskişehir Kentpark Açılış Kapanış Saati

Eskişehir kentpark her yaz döneminde Haziran ayının 15’i gelmesiyle birlikte açılış yapmaktadır. Haziran 15 itibariyle tüm halk haftanın 7 günü 10:00 ila 18:00 arasında kent parka giriş yapabilir.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Kent Park Telefon Numarası

Telefon numarası (0222) 211 55 00’dır. Bu numara üzerinden kent park plajına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Kentpark Plajı Giriş Ücreti 2022

2022 için henüz belirlenmiş olan bir fiyat henüz yoktur lakin 2021 senesinde plaj giriş ücreti 20 TL’ydi. Fiyata şezlong, şemsiye vs. bu tür hizmetlerde dahil olup her yaştan birey için aynı fiyatlandırma geçerlidir.

İçeriği Değerlendirin!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın