Eskişehir Milli Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Gidilir

Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğüne nasıl gidilir ve il eğitim müdürlükleri ne işe yarar gibi sorular oldukça fazla merak edilmektedir. Milli eğitim hizmetlerini doğrudan İl Milli Eğitim Müdürüne bağlı birimler, bürolar ve şube başkanlarının görevli sayısına göre birleştirilerek veya ayrılarak gruplandırılan şube müdürlükleri aracılığıyla yürütür.

Eskişehir İl Milli Eğitim Nerede

Eskişehir İl Milli Eğitim nerede sorusuna cevaben Atatürk Bulvarı üzerinden gidilebildiğini söylemek mümkündür. Akyel Sokak’ta yer alan Eskişehir İl Müdürlüğüne gitmenin pek çok yolu vardır.

Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Gidilir

İl milli eğitim müdürlüklerine gitmek isteyen bireyler Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğüne nasıl gidilir sorusuna cevap aramaktadırlar. Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğüne dolmuş, otobüs, araba ve yayan gidilebilmektedir. Çevresinde pek çok kafe ve restoran bulunduğundan bulması oldukça kolaydır.

  • Otobüs ile gitmek isterseniz 2, 17, 26, 9S, 44, 105, 86S, 18, 4 numaralı otobüslere binebilirsiniz. Milli Eğitim müdürlüğüne en yakın otobüs durağı Kıymetli Sokak veya Atatürk Bulvarıdır.

Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürü Kim

Eskişehir İl Milli Eğitim müdürü kim, milli eğitim bakanı kim gibi sorular epey merak edilen konu başlıklarından yalnızca birkaçıdır. Şu anki Eskişehir İl Milli Eğitim müdürü Pervin TÖRE’dir.

Eskişehir Milli Eğitim Müdürlüğü İletişim

Eskişehir Milli Eğitim Müdürlüğü iletişim kanalları şunlardır:

  • Telefon numaraları: 0 222 280 26 00 – 0222 280 26 04 – 0222 280 26 05
  • Fax numarası: 0 222 280 27 28
  • Adres: Büyükdere Mahallesi Atatürk Bulvarı No: 247 26040 Odunpazarı/Eskişehir

Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Gidilir
post
Photo of author

Nasıl Gidilir

Türkiye'nin bir çok konumu hakkında ulaşım, adres ve yol tarifleri içerik paylaşımı yapan nasilgidilir.net ana yazarı.
Yorum yapın