Eskişehir Organize Sanayi Bölgesine Nasıl Gidilir

Eskişehir, ulaşım açısından şehir dışından ulaşımı kolay ve gezmesi kolay Anadolu şehirlerinden biridir. Haritadaki tüm büyük şehirlerin merkezinde yer alan şehre ulaşım oldukça kolay. Eskişehir Organize Sanayi Bölgesine nasıl gidilir sorusu bu nedenle cevaplanması kolaydır. En önemlisi şehir merkezinden bir yere ulaşım son derece kolaylaşmıştır. Tramvay, otobüs ve dolmuşlarla seyahat etmek çok kolaydır. Ulaşım kolay olduğu için konum bulmada da sıkıntı yaşanmamaktadır.

Organize Sanayi Eskişehir Nerede

Organize Sanayi Eskişehir nerede yer alır? Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi, İsmail Kanat Bulvarı üzerinde yer almaktadır. Merkeze çok yakın olmasa da çevresinde pek çok firmaya ait ofis bulunur. Göral, Tuncay Plastik, Saf Yem, tarım makinaları gibi ofisler ve marketler yer almaktadır.

Eskişehir Organize Sanayiye Nasıl Gidilir

Eskişehir Organize Sanayiye nasıl gidilir diye sorulduğunda tek bir cevap vardır. 6S otobüsleri Eskişehir OSB’den geçerler. Bunun dışında taksi, yayan ve araba ile ulaşım gerçekleştirilebilmektedir. Eskişehir’e Türkiye’nin her yerinden ulaşmak çok kolay olduğu gibi Eskişehir içi bir yerden başka bir yere gitmek de oldukça kolaydır. Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi, Orhan Erdem Bulvarı üzerinden 4 dakika ve 105. Cadde üzerinden 38 dakika yürüme mesafesine sahiptir.

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı otobüslere binebilirsiniz.

6SOdunpazarı
57SKanlıpınar

Eskişehir OSB Başkanı Kim

Eskişehir OSB merak edildiği kadar Eskişehir OSB başkanı kim konusu da merak edilmektedir. Eskişehir OSB başkanı Nadir KÜPELİ’dir.

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesine Nasıl Gidilir

 

İçeriği Değerlendirin!

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın