Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğüne Nasıl Gidilir

Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğüne nasıl gidilir sorusu, bölgeyi bilmeyen insanların merak ettikleri sorulardan bir tanesidir. Eskişehir oldukça etkileyici bir şehirdir ve her yere kolaylıkla ulaşım sağlanabilmektedir. Eskişehir’de dolmuşlar, otobüsler ve tramvay aracılığıyla istenilen noktaya ulaşım sağlanırken her yer birbirine yakın olduğundan çoğu konum yürüme mesafesindedir.

Eskişehir Orman Müdürlüğü Nerede

Eskişehir Orman Müdürlüğü nerede, orman müdürlüğüne nasıl gidilir gibi sorular, Eskişehir Orman Bakanlığı hakkında merak edilenler arasındadır. Eskişehir Orman Müdürlüğü, Eskişehir Millet Bahçesi’ne yürüyerek 5 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Çevresinde Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Odunpazarı İlçe Emniyet Müdürlüğü, Eskişehir Tarım ve Orman Müdürlüğü, çeşitli market ve restoranlar bulunmaktadır. Eskişehir İl Orman Müdürlüğü, Kıbrıs Şehitleri Caddesi üzerinde yer almaktadır.

Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğüne Nasıl Gidilir

Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğüne nasıl gidilir sorusuna cevap verecek olursak 17 numaralı otobüs Eskişehir Orman Fidanlığı yakınlarından geçmektedir. Aynı zamanda Eskişehir Hava Şehitliği konumuna yürüyerek 6 dakika mesafede yer almaktadır.  İster yürüyerek ister otobüsle isterse taksi ile kolaylıkla ulaşım sağlanabilmektedir.

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz.

11Orhangazi Fidanlık Mevki – Odunpazarı (Siyah)
17Orman Fidanlığı – SSK (Kırmızı)
92KOdunpazarı – Erenköy
64SOdunpazarı – Mollaoğlu / Çanakkıran
72SOdunpazarı – Yukarı Kalabak
73SOdunpazarı – Demirli
86SOdunpazarı – Kargın
83SOdunpazarı

Eskişehir Orman Müdürlüğü İletişim

Eskişehir Orman Müdürlüğü iletişim adresleri ile kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz. Bu adresler şunlardır:

  • Telefon numarası: (0222) 230 34 38
  • Faks: (0222) 230 27 68
  • Adres: (Merkez Bina) Arifiye Mahallesi Süleyman Çakır Caddesi No: 24 Odunpazarı/ESKİŞEHİR

Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğüne Nasıl Gidilir
İçeriği Değerlendirin!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın