Eskişehir Tapu Müdürlüğüne Nasıl Gidilir

Eskişehir içinde ulaşım oldukça kolaydır. Eskişehir’de bir yerden başka bir yere gitmek için kullanılabilecek pek çok toplu taşıma aracı mevcuttur. Bu nedenle ulaşım sorunu yaşanmaz. Eskişehir Tapu Müdürlüğüne nasıl gidilir sorusu popüler sorulardan biridir. Eskişehir Tapu Müdürlüğü, gün içerinde pek çok kişiyi ağırlamakta ve işlemler gerçekleştirmektedirler. Bu sebeple tapu müdürlüğüne giden insan sayısı oldukça fazladır.

Eskişehir Tapu Kadastro Nerede

Eskişehir tapu kadastro nerede diye soracak olursak buna verecek çeşitli cevaplar mevcuttur. Eskişehir Kadastro Ertuğrulgazi, 26150 Tepebaşı/Eskişehir adresinde yer almaktadır. 17. Bölge Tapu ve Kadastro ise Gündoğdu, Man Sk. No:20, 26100 Odunpazarı/Eskişehir adresinde yer almaktadır.

Eskişehir Odunpazarı Tapu Müdürlüğüne Nasıl Gidilir

Eskişehir’de tapu kadastro ve kadastro alanında hizmet veren 2 bina bulunmaktadır. Eskişehir Odunpazarı Tapu Kadastro Müdürlüğüne nasıl gidilir sorusuna cevaben, bu bölgeye gitmek otobüs ve tramvay ile mümkündür. 18, 44, 57S ve 6S numaralı otobüslerle kolaylıkla ulaşılabileceği gibi OTOGAR – SSK tramvay hattı ile ulaşım saplanabilmektedir.

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz.

18Üniversite Evleri – Şehir Hastanesi (Kırmızı)
4475. Yıl – Odunpazarı (Kırmızı)
68KOdunpazarı – Osmaniye
75KOdunpazarı – Beykışla
87KBozan – Odunpazarı
90KKayakent – Odunpazarı
93KTürkmenmecidiye – Odunpazarı
98KKaymaz – Odunpazarı
6SOdunpazarı – Eskişehir OSB
57SKanlıpınar – Odunpazarı
65STürkmen Tokat – Odunpazarı
68SKireç – Eski Otogar
80SEski Otogar – Gündüzler
87SAlpu – Odunpazarı
88SBeylikova – Odunpazarı
89SÇifteler – Odunpazarı
90SGünyüzü – Odunpazarı
93SMahmudiye – Odunpazarı
95SMihalicçık – Odunpazarı
98SSivrihisar – Odunpazarı

Eskişehir Tapu İletişim

Eskişehir tapu iletişim adresleriyle Tapu ve Kadastro XVII. Eskişehir Bölge Müdürlüğü ile iletişime geçebilirsiniz. Bu iletişim adresleri şunlardır:

  • Telefon: 0222 280 12 12
  • Faks. 0222 237 22 33
  • Mail: odunpazari-tsm@tkgm.gov.tr
  • Adres: Gündoğdu Mahallesi Man Sokak No:3 Odunpazarı/Eskişehir
  • Bağlı Olduğu Bölge Müdürlüğü: Tapu ve Kadastro XVII. Eskişehir Bölge Müdürlüğü

Eskişehir Tapu Müdürlüğüne Nasıl Gidilir

 

İçeriği Değerlendirin!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın