Eskişehir Valiliğine Nasıl Gidilir

Eskişehir içinde ulaşım oldukça kolay bir hal almıştır. Hem tramvay hem otobüs hem de minibüslerle ulaşım gerçekleştirilebilmektedir. Eskişehir Valiliğine nasıl gidilir gibi konum sorulduğunda kolaylıkla tarif edilebilmektedir. Pek çok otobüs ve tramvay hattı vardır. Bunlardan hangisinin kullanılacağı gidilecek yere göre değişiklik gösterir. Eskişehir valiliğine tramvay ve otobüs yoluyla ulaşım sağlanabilmektedir.

Eskişehir Valiliği Nerede

Eskişehir Valiliği nerede diye soracak olursak, Eskişehir Valiliği, Eskişehir İdare ve Vergi Mahkemeleri’nin yanında bulunmaktadır. Ayrıca 5 dakika yürüme mesafesinde Eskişehir İl Dernekler Müdürlüğü bulunur. Eskişehir Millet Bahçesi’ne yaklaşık 7 dakika yürüme mesafesine sahiptir. Arifiye Mahallesi üzerinde bulunmaktadır.

Eskişehir Valiliğine Nasıl Gidilir

Eskişehir Valiliğine nasıl gidilir sorusunun çeşitli cevapları vardır. Ulaşımın son derece kolay olduğu Eskişehir’de Eskişehir Valiliği istikametine gitmek için otobüs ve tramvay kullanılabilmektedir. Eskişehir valiliğine giden otobüsler 44, 54S, 57S, 62S otobüsleridir. Tramvay tercih edilirse ÖGÜ – 75. YIL, OTOGAR – ÖGÜ ve OTOGAR – SSK tramvayları Eskişehir Valiliğine yakın konumlardan geçmektedir.

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı otobüslere binebilirsiniz.

16Çamlıca – Odunpazarı (Kırmızı)
16Çamlıca – Odunpazarı (Siyah)
26Tepebaşı – Diş Hastanesi (Kırmızı)
29Tepebaşı – Terminal (Siyah)
54SBatıkent – Odunpazarı
999SOtogar Ring Hattı (GECE)
9SOsmangazi
4Köprübaşı
2Yeşiltepe – Sümer (Siyah)
2Yeşiltepe – Diş Hastanesi (Kırmızı)
10Vadişehir – Eski Otogar (Siyah)
12Fevzi Çakmak – Odunpazarı (Mavi)
18Gençlik Bulvarı – Terminal (Siyah)
19Şirintepe – Odunpazarı (Siyah)
20Fevzi Çakmak – Odunpazarı (Siyah)
23Batıkent – Odunpazarı (Siyah)
32Ihlamurkent – Anadolu Üniversitesi (Siyah)
33Fevzi Çakmak – Şehir Hastanesi (Siyah)
36Keskin – Odunpazarı (Siyah)
39Vadişehir – SSK (Siyah)

 

Tramvayla gitmek isterseniz ÖGÜ – 75. YIL, OTOGAR – ÖGÜ, OTOGAR – SSK yazılı olan tramvaylara binebilirsiniz.

Eskişehir Valiliği Telefon Numarası

Eskişehir Valiliği telefon numarası ile valilikle iletişime geçilebilir. TC Eskişehir Valiliği telefon numarası (0222) 214 26 26 olarak belirlenmiştir. Aynı zamanda valilik ile iletişim için e-posta, açık adres ve faks kullanılabilmektedir. Bu iletişim adresleri şunlardır:

  • Faks: (0222) 214 2765
  • Adres: Arifiye Mahallesi İki Eylül Caddesi No:66 Odunpazarı / Eskişehir
  • E-posta: valilik@eskisehir.gov.tr

Eskişehir Valiliğine Nasıl Gidilir
İçeriği Değerlendirin!

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın