Eskişehir Zübeyde Hanım Kültür Merkezine Nasıl Gidilir

Eskişehir Zübeyde hanım kültür merkezine nasıl gidilir merakınız bulunuyorsa bu içerik sizlere yardımcı olacaktır. Tepebaşı belediyesinin uzun yıllar sonrasında restore ederek yeniden halka açmış olduğu Zübeyde hanım kültür merkezi bugün sanatsal ve kültürel alanlarda faaliyet göstermektedir.

Uzun yıllar boyunca yapısını korumayı başarabilmiş olan Zübeyde Hanım kültür merkezi 19 y.y yapısından gelmektedir. Çok uzun yıllar boyunca Ermeni Kilisesi olarak hizmet veren kültür merkezi bugün günümüzde kültürel ve sanatsal etkinlikleri tanıtabilmek amacıyla kullanılmaktadır. Tepebaşı belediyesinin restore ederek yeni bir kültür merkezine dönüştürmesiyle Eskişehir halkı dahil Türkiye’nin dört bir yanından yoğun bir ilgiye maruz kalmıştır.

Zübeyde Hanım Kültür Merkezi Eskişehir Nerede

Zübeyde hanım kültür merkezi Eskişehir’in adresi; Cumhuriye Mahallesi Dinçel Sokak No:5 (Subay Orduevi Arkası)’dir. Bu adrese giderek kültür merkezini ziyaret edebilirsiniz.

Eskişehir Zübeyde Hanım Kültür Merkezine Nasıl Gidilir

Zübeyde hanım kültür merkezine gitmek için otobüs, tramvay veya dolmuş kullanabilirsiniz. Her 3 ulaşım aracı da kolay bir şekilde sizleri Zübeyde hanım kültür merkezine ulaştıracaktır.

  • Otobüsle Zübeyde hanım kültür merkezine gitmek için 2, 23, 79S numaralı otobüslere binebilirsiniz. Aynı zamanda diğer numaralı otobüslerde bu kültür merkezine gelmektedir. O numaralı otobüsler ise şu şekildedir; ‘’4, 53S, 2, 12, 19, 20, 32, 39, 48, 8K, 75Kdır’’. Kültür merkezine en yakın otobüs durağı Cengiz Topel – 1 Caddesi durağıdır. Hasan Polatkan Bulvarı durağında veya Sivrihisar – 1 caddesi durağında da inebilirsiniz.
  • Tramvayla bu kültür merkezine gelmek isterseniz İsmet İnönü, Yıldız veya Çarşı yazılı tramvaylara binebilirsiniz.

Zübeyde Hanım Kültür Merkezi İletişim Numarası

Telefon: (0222) 221 22 06

İçeriği Değerlendirin!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın