Eskişehir

Eskişehir Nerede, Nasıl Gidilir?- Eskişehir, yaklaşık 860 bin nüfusu ile İç Anadolu Bölgesinde yer alan önemli bir şehirdir. Bölgenin en renkli ve en canlı kentlerinden biridir. Burada gezilip görülecek çok sayıda tarihi yapı ve doğal güzellik alanı bulunur.

Eskişehir Nasıl Gidilir?

Uçakla
Eskişehir kent merkezine yaklaşık 7 km uzaklıkta Hasan Polatkan Havalimanı eski adıyla Anadolu Havalimanı bulunur. Buraya ülkemizin birçok şehrinden hava yolu kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Ya da Ankara İstanbul üzerinden aktarmalı olarak buraya uçuş sağlayabilirsiniz. Buraya gün boyunca çok sayıda sefer yapılmaktadır.
Otobüsle
Eskişehir Otogarı, Eskişehir kent merkezinde bulunmaktadır. Şehir bulunduğu konum nedeniyle buraya yıl boyunca birçok şehirden direk ulaşım sağlayabilirsiniz. Ya da başkent Ankara üzerinden aktarmalı olarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Burada ulaşım hizmeti sunan birçok otobüs firması görev yapmaktadır.
Trenle
Eskişehir ilimize ulaşmanın en kolay yollarından biri de demir yolu ulaşımdır. Eskişehir kent merkezinde tren garı bulunmaktadır. Buraya gün boyunca başta İstanbul, Ankara gibi büyük şehirler olmak üzere birçok şehirden tren seferleri yapılmaktadır. Eskişehir ilimizde bir de hızlı tren ulaşımı var.  İstanbul, Ankara ve Konya’ya hızlı tren seferleri gün boyunca buraya yapılmaktadır. Ankara-İstanbul arasında çalışan hızlı tren hattı en önemli duraklarından biri Eskişehir’dir.
Gemiyle
Eskişehir ilimizde deniz yolu ulaşımı yoktur.
Özel Aracınızla
Kendi özel aracınızla Türkiye’nin her noktasından Eskişehir’e çok rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Eskişehir ile bazı şehirler arası mesafe şöyledir;
  • İstanbul – Eskişehir arası yaklaşık 330 kilometre
  • Ankara – Eskişehir arası yaklaşık 235 kilometre
  • İzmir – Eskişehir arası yaklaşık 420 kilometre
  • Bursa – Eskişehir arası yaklaşık 150 kilometre
Yukarıda yazılanlardan anlaşılmayan bir şey varsa lütfen YORUM olarak yazın hemen cevaplayalım.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın