Espark AVM Nerede Nasıl Gidilir?

Espark AVM Nerede, Espark AVM Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Espark AVM Nerede Nasıl Gidilir?

Espark AVM Nerede

Espark AVM nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Eskibağlar, Yılmaz Büyükerşen Blv No:21, 26170 Tepebaşı/Eskişehir olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Espark AVM Nasıl Gidilir

Espark AVM nasıl gidilir, Espark AVM yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Espark AVM Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
2Sümer
2Diş Hastanesi
4Eskişehir Teknik Üniversitesi
5Aşağı Söğütönü Toki
32Ihlamurkent
36Odunpazarı
39Vadişehir
55Üniversite Evleri
58Çukurhisar
999Şehir Hastanesi Yönü
19Şirintepe – Odunpazarı (Siyah)
23Batıkent – Odunpazarı (Siyah)
53Uludere – Odunpazarı (Siyah)
50Odunpazarı
51Tren Garı
54Batıkent
26Diş Hastanesi

Espark AVM En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe
Seylap Caddesi, 262 dk yürüme
Eti Caddesi5 dk yürüme
Eve Yakın Tranvay5 dk yürüme
İstasyon Caddesi10 dk yürüme
M. Kemal Atatürk Caddesi 19012 dk yürüme

Espark AVM Telefon Numarası

Telefon: 02223330330

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

İçeriği Değerlendirin!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın