Esra Ezmeci Turuncu Kolye 2024

Ziyaretçilerimizden çok sık bir şekilde Esra Ezmeci turuncu kolye hakkında sorular almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte değerli ziyaretçilerimize Esra Ezmeci turuncu kolye konusunda bilgiler vereceğiz. Aynı zamanda içeriğimizde Esra Ezmeci turuncu bileklik, Esra Ezmeci turuncu küpe, Esra Ezmeci turuncu rengi hakkında da farklı bilgiler vermeye çalışacağız.

Son zamanlarda popüler olan isimlerden bir tanesi de Esra Ezmeci’dir. Fox TV kanalında yayınlanan Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programı yoğun bir ilgi görüyor. Esra Ezmeci yorumuyla ve sunuculuğuyla yapılan programda Esra Ezmeci’nin kullanmış olduğu taktikler, bilgiler ve yöntemlerde epey bir rağbet halinde. Esra Ezmeci’nin turuncuya karşın göstermiş olduğu ilgiyle birlikte insanlarda turuncu rengindeki anlamı merak etmiş oluyor. Peki, Esra Ezmeci turuncu kolye nedir? İşte sizlere doğru cevabı!

Esra Ezmeci Turuncu Rengi

Esra Ezmeci Kimdir?

Fox TV kanalının güzel sunucularından olan Esra Ezmeci, 1 Ağustos 1986 doğumludur. Uzman Klinik Psikolog dalın uzmanlaşan Esra Ezmeci, İstanbul Haliç Üniversitesi Fen Edebiyat fakültesi Psikoloji bölümünü 1.’likle bitirmiştir. Yüksek lisansı sonrasında adli bilimler konusunda doktora yapmıştır. Halen adli bilimler doktorasına devam etmektedir.

2015 yılında yaptığı evlilikten ayrılmıştır ve o evliliğinden 1 çocuğu bulunmaktadır. Şu anda İstanbul / Etiler bölgesinde bulunan Terapi Evreni adlı terapi merkezinde kendi adıyla psikologluk yapmaktadır. Esra Ezmeci; ‘’Bağımlılık tedavisi, aile / ilişki / evlilik danışmanlığı, ergen psikolojisi, bireysel danışmanlık’’ üzerine insanlara yardımcı olabilir. Geçmiş temizleme terapisi yoğun ilgi görmektedir. Esra Ezmeci’nin daha önce yazdığı kitaplarda epey bir ilgi görmektedir. Süt lekesi, düştüğünde kalkarsan hayat güzeldir ve kararı ben verdim kitaplarını yazmıştır.

Turuncu Renk Neyi İfade Ediyor?

Esra Ezmeci’nin sık bir şekilde dile getirdiği turuncu rengi bir çok anlamı ifade etmektedir. Programda ve özel hayatında sürekli turuncu renkli kıyafetler giyen ve insanlara da turuncu rengin ne olduğunu anlatmaya çalışan Esra Ezmeci bu konuda başarılı diyebiliriz. Sizler için turuncu renginin anlamını aşağıda paylaştık.

Turuncu rengi mutluluğu, cesareti ve canlılık temsil eden. Aynı zamanda güven duymayı çağrıştıran turuncu rengi dışa dönük olan insanların favori rengidir. Sosyal bir insan görünmek istiyorsanız, kendinize olan güveni göstermek istiyorsanız kıyafetlerinizde, aksesuarlarınızda turuncu rengini kullanın.

Turuncu rengi tek başına mutluluğu gösteriyorken kırmızıya yakın olan turuncu rengi öfkeyi ve kızgınlığı gösterir. Enerjiyi çok iyi bir şekilde yaymayı başarabilecek olan turuncu rengini mutfaklarınızda veya yatak odalarınızda tercih edebilirsiniz. İştahı arttıran bir renktir.

Esra Ezmeci Turuncu Kolye

Esra Ezmeci’nin turuncu rengine özel olarak bir çok söylemi bulunmaktadır. Söylediği her bir söz altın değerindeyken turuncu rengine ayrı bir anlam yükler ve insanların bu rengi sık bir şekilde kullanmasını da isteyebilir. Esra Ezmeci’yle iletişime geçerek hem onun kitaplarını satın alabilir veya inceleyebilir. Hem de kitabıyla birlikte Esra Ezmeci’den turuncu rengiyle alakalı olarak yeni bilgiler alabilirsiniz.

Genel kategorimize göz atmayı unutmayın.

3/5 - 3 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın