Eyüp Sultan Cami

Eyüp Sultan Cami Nerede Nasıl Gidilir? Fatih Sultan Mehmet tarafından Osmanlı zamanında yani 1458 yılında inşa edilen bu cami, kesinlikle görülmesi gereken yerlerin başında gelir.

Eyüp Sultan Cami Nerededir?

İstanbul kentimizin Fatih ilçesi Eyüp semtinde yer alan bu cami, Padişahların kılıç kuşanma yeridir. Günümüzde ise aktif olarak namaz kılınan tarihi camilerden birisidir. Her gün çok sayıda yabancı ve yerel turistide ağırlamaktadır.

Eyüp Sultan Cami Nasıl Gidilir?

Otobüsle gelenler aşağıdaki otobüs hatlarını kullanıp Zalpaşa durağında indiklerinde camiye varabilirler.

Eminönü: 47, 47Ç, 47E, 47N Belediye Otobüsü

Mecidiyeköy ve Şişli: 54 HŞ (Hasköy/Şişli) Belediye Otobüsü

Taksim: 54 HT, 36 T (Hasköy- Taksim) Belediye Otobüsü

Topkapı: 41 ST ( Seyrantepe – Topkapı) Belediye Otobüsü

Tramway: Tramwayla gelenler ise Topçular durağında inip kısa bir yürüyüş yaptıktan sonra buraya gelebileceklerdir.

Eyüp Sultan Cami Nerede, Nasıl Gidilir
Eyüp Sultan Cami Nerede, Nasıl Gidilir
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın