Fatih Çarşamba Pazarı Nerede Nasıl Gidilir

Fatih Çarşamba Pazarı Nerede, Fatih Çarşamba Pazarına Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Fatih Çarşamba Pazarı Nerede

Fatih Çarşamba Pazarı Nerede

Fatih Çarşamba Pazarı nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Zeyrek, Nevşehirli İbrahim Paşa Cd. No:30, 34083 Fatih/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Fatih Çarşamba Pazarı Nasıl Gidilir

Fatih Çarşamba Pazarına nasıl gidilir, Fatih Çarşamba Pazarı yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Fatih Çarşamba Pazarı Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
90Perşembe Pazari – Karaköy Yönü
90BŞehit  İbrahim Yilmaz – Draman Yönü
28Deniz Müzesi – Ortaköy Yönü
31EKuyumcukent Çarşi – Kuyumcukent Yönü
32Turna Sokak – Cevatpasa Yönü
36ACebeci Peronlar – Son Durak Yönü
36KEErtuğrul Gazi – 50.Yil Mahallesi Yönü
36VÇimen Cami – Son Durak Yönü
37EÇirçir Metro – Sondurak Yönü
37YFatih İtfaiye – Vezneciler Yönü
38BFatih İtfaiye – Vezneciler Yönü
38EGaziosmanpaşa Devlet Hastanesi – Son Durak Yönü
39AAdliyeciler Sitesi – Son Durak (Depar) Yönü
39BÇirçir Metro – Sondurak(37t-49b) Yönü
39YSaya Hilal Camii – Yesilpinar Yönü
55VGaziosmanpaşa Belediye – ( Esentepe)2 Yönü
86VTeleferik Pierreloti – Alibeyköy Yönü
87Edirnekapi Kaleboyu – Topkapi Yönü
336ECebeci Köyü Yolu – Cebeci Köyü Yönü
39ÇKağithane Garaji – Silahtar Yönü

Fatih Çarşamba Pazarı En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe
Şehit  İbrahim Yilmaz – Draman Yönü2 dk yürüme
Fatih İtfaiye – Edirnekapi Yönü6 dk yürüme
Mehmet Akif Ersoy – Aksaray Yönü8 dk yürüme
Ali Naki Sokak – Fatih Yönü9 dk yürüme

Genel kategorimize göz atmayı unutmayınız.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın