Fener Rum Patrikhanesi Nerede Nasıl Gidilir?

Fener Rum Patrikhanesi Nerede, Fener Rum Patrikhanesi Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Fener Rum Patrikhanesi Nerede Nasıl Gidilir?

Fener Rum Patrikhanesi Nerede

Fener Rum Patrikhanesi nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Yavuz Sultan Selim, Dr. Sadık Ahmet Cd. No:19, 34083 Fatih/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Fener Rum Patrikhanesi Nasıl Gidilir

Fener Rum Patrikhanesi nasıl gidilir, Fener Rum Patrikhanesi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Fener Rum Patrikhanesi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
33ESGiyimkent – Eminönü
35DKoca Mustafapaşa – Balat Peron
36CECebeci Peronlar – Eminönü
41YAyazağa – Yenikapi Etkinlik Alani
44BEminönü – Hamidiye Mahallesi
48EKöprübaşi Mahallesi – Eminönü
55TGaziosmanpaşa-Harbiye
99Eminönü – Akşemsettin Mahallesi
99AGaziosmanpaşa – Eminönü/Ring
99YYeşilpinar – Eminönü
399BEmniyettepe – Eminönü Kantarcilar
399CEminönü Kantarcilar – Sultangazi Peronlar
32TCevatpaşa – Trt İstanbul Radyosu/Ring
90Draman – Eminönü
90BDraman – Beyazit/Ring
85TEsenler Metro – Balat/Ring

Fener Rum Patrikhanesi En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe
Fener – Eminönü Yönü2 dk yürüme
Ayakapi – Eyüp Yönü5 dk yürüme
Şehit  İbrahim Yilmaz – Fatih Yönü6 dk yürüme
Balat – Eyüp Yönü8 dk yürüme

Fener Rum Patrikhanesi Telefon Numarası

Telefon: 0212 531 96 70

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın