Feriköy Antika Pazarı Nerede Nasıl Gidilir?

Feriköy Antika Pazarı Nerede, Feriköy Antika Pazarı Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Feriköy Antika Pazarı Nerede

Feriköy Antika Pazarı Nerede

Feriköy Antika Pazarı nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Cumhuriyet, Semt Pazarı No:8, 34380 Şişli/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Feriköy Antika Pazarı Nasıl Gidilir

Feriköy Antika Pazarı nasıl gidilir, Feriköy Antika Pazarı yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Feriköy Antika Pazarı Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

Hat AdıYön
70FEEminönü – Cin Deresi
70FYCin Deresi – Cin Deresi/Ring
37TÇirçir Metro – Taksim/Ring
38KTMehmet Akif Parki – Gümüşsuyu Peron
48THamidiye Mahallesi – Gümüşsuyu Peron
49TYeşilpinar – Taksim/Ring
49ZYeşilpinar – Zincirlikuyu Metrobüs
55BGaziosmanpaşa Belediye – Beşiktaş Peronlar
62GEmniyettepe – Beşiktaş Meydan/Ring
70KEOsmanbey – Eminönü Kantarcilar
70KYYenikapi Etkinlik Alani – Osmanbey
DT2Vadi – Vadi/Ring
HM3Hürriyet Mahallesi – Osmanbey
25GTaksim – Sariyer
30MBeşiktaş Peronlar – Mecidiyeköy Viyadük/Ring
46KTKuştepe – Taksim
46TTopkapi – Kağithane
46ÇEminönü – Kağithane
48NEmniyettepe – Güzeltepe 2/Ring
54EOkmeydani – Eminönü

Feriköy Antika Pazarı En Yakın Otobüs Durakları

Durak adıMesafe
Ortanca – Taksim Yönü3 dk yürüme
Bomonti-Tünel – Dolmabahçe Yönü6 dk yürüme
Nakiye Elgün Sokak – Feriköy Ve Kurtulus Yönü10 dk yürüme
Osmanbey – Sisli Yönü10 dk yürüme
Osmanbey – Taksim Yönü10 dk yürüme
Osmanbey – Feriköy Yönü10 dk yürüme

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın