Fişekhane Nasıl Gidilir

Fişekhane Nerede? Fişekhane Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Fişekhane Nerede? Fişekhane Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Geçmişten günümüze bir çok mirası içerisinde barındıran Fişekhane günümüzde halen aktif bir şekilde hizmet vermektedir. 170 yıldır kapalı konumda olan Fişekhane yapılandırma ve restorasyon çalışmaları sonrasında yeni faaliyete geçirildi. İstanbul’un Zeytinburnu’nda bulunan hane yepyeni bir yaşam merkezi haline gelmiş durumda.

Fişekhane Nerede

Fişekhane nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Kazlıçeşme mah. Kennedy Cad, No52V, 34020 Zeytinburnu/İstanbul olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Fişekhane Nasıl Gidilir

Fişekhane nasıl gidilir diye soracak olursanız sizlere birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Zira bu adrese özel aracınız, ticari taksi ile gidebildiğiniz gibi metro, tren, otobüs veya dolmuşla da sorunsuz olarak gidebilirsiniz. Genel olarak buraya ulaşmak için kullanılan ulaşım aracı otobüstür. Fakat sizler daha kolay olacağını düşünüyorsanız metro veya tren ile de gidebilirsiniz.

Fişekhane Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

BN1Mehmetçik Sokak
MR20Kazlıçeşme Marmaray
72YTYeşilköy
98HBaşakşehir Metrokent / Bakırköy Yönü
E-57Esenkent
71TAtaköy 9.-10.Kısım / Bakırköy Yönü
72THarbiye
73Bİstanbul Akvaryum
76Beylikdüzü
76BCihangir Mahallesi
76CBüyükçekmece / Son Durak (76c) Yönü
76VVaditepe
76Yİhlasmarmara Evleri
79BKayaşehir
89YBKanuni Sultan Süleyman

 

Fişekhaneye Marmarayla gitmek isterseniz Ataköy – Pendik veya Halkalı – Gebze seferlerine binebilirsiniz. Eğer metroyla gitmek isterseniz M1A adlı metroya binebilirsiniz.

Fişekhane İletişim Numarası

Telefon: (0212) 415 80 00

Fişekhane Nasıl Gidilir
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın