Floransa’dan Pisa’ya Trenle Nasıl Gidilir & Ulaşım

İtalya’ya giden Türk vatandaşlarının en çok kullandığı güzergahlardan birisi olan Floransa’dan Pisa’ya nasıl gidilir, ulaşım ve trenle yol tarifini açıklayalım.

Floransa’dan Pisa’ya Nasıl Gidilir

İtalya’nın Floransa kentinden eğik kulenin olduğu ve her yıl milyonlarca turist çeken Pisa’ya trenle gidebilmek için öncelikle Floransa’daki Santa Maria Novella Tren İstasyonu‘na gelin. Burada gişeden Pisa tren bileti alabileceğiniz gibi İngilizce dil seçeneği olan self-servis makinelerini de kullanabilirsiniz.

Self-servis makineleri sayesinde kısa sürede bilet alabilir ve üstelik paranızın üstünü de size geri vermektedir. Bilet ücreti 8 Euro olup yolculuk 1 saat sürmektedir.

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
“Floransa’dan Pisa’ya Trenle Nasıl Gidilir & Ulaşım” üzerine 2 yorum
    • Hocam Floransadan otobüsler Pisaya gidiyor. Üstelik çok uygun fiyatlara. En son 5 Euroya götürüyorlardı. Flexbus otobüsleri tercih edebilirsiniz.

      Yanıtla
Yorum yapın