Florya Sosyal Tesisleri Nasıl Gidilir

Florya Sosyal Tesisleri Nerede? Florya Sosyal Tesisleri Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Florya Sosyal Tesisleri Nerede? Florya Sosyal Tesisleri Nasıl gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Deniz ile yeşilliğin bir araya geldiği eşsiz manzaraya sahip olan Florya sosyal tesisleri, Yeşilköy sahilinde bulunmaktadır. İBB’nin yapmış halka hizmet olarak yapmış olduğu sosyal tesis 121 dönümlük geniş bir alanda bulunmaktadır. Üç ayrı kategoride hizmetlerini sunan sosyal tesiste Şahin tepesi, Sahil kafe ve Bahar kafe bulunmaktadır. Temiz bir hava ve denizden gelen muhteşem esintiyi hissetmek istiyorsanız Florya sosyal tesisleri sizler için birebirdir.

Florya Sosyal Tesisleri Nerede

Florya belediye Tesisleri nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız YEŞİLKÖY MAHALLESİ, YEŞİLKÖY HALKALI CADDESİ, FLORYA İTFAİYE İSTASYONU ARKASI BAKIRKÖY / İSTANBUL olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İBB Florya Sosyal Tesisleri Nasıl Gidilir

Florya Sosyal Tesisleri nasıl gidilir, Florya Sosyal Tesisleri yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Zira bu adrese özel aracınız, ticari taksi ile gidebildiğiniz gibi metro, tren, otobüs veya dolmuşla da sorunsuz olarak gidebilirsiniz. Genel olarak buraya ulaşmak için kullanılan ulaşım aracı otobüstür. Fakat sizler daha kolay olacağını düşünüyorsanız metro veya tren ile de gidebilirsiniz.

Florya Sosyal Tesisleri Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

BN1Mehmetçik Sokak
73YKuyumcukent
73BBakırköy / Incırlı Yönü
73Fİstanbul Akvaryum
72THarbiye
72YTHarbiye

 

Marmarayla gitmek isterseniz Halkalı – Gebze Marmaray seferine binmeniz yeterli olacaktır.

Florya Sosyal Tesisleri Telefon Numarası

Telefon: 444 10 34

Florya Sosyal Tesisleri Nasıl Gidilir
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın