Forum İstanbul Nasıl Gidilir

Forum İstanbul nasıl gidilir konusunda adres tarifine ihtiyacınız varsa bu içeriğe göz atabilirsiniz. Forum İstanbul’a gidebilmeniz için gerekli olan yol tarifini sizlere hızlı bir şekilde bu içeriğimiz içerisinde paylaşmış olacağız. Otobüs, metro, tren veya diğer ulaşım araçlarının her birisi için yol tarifini paylaştık.  Aşağıdan kontrol ederek size en uygun yol tarifini tercih edebilir ve hızlıca gidebilirsiniz.

Forum İstanbul’a gidebilmeniz için kullanabileceğiniz birden fazla yol ve yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemler arasında ilk sırada yer alan otobüstür. Otobüs ile forum istanbul’a gitmek isterseniz binmeniz gereken otobüs numarasını aşağıda sizlere paylaştık. Yazımızı okumaya devam ederek otobüs ve diğer tüm ulaşım araçları üzerinden forum İstanbul alışveriş merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Forum İstanbula Nasıl Gidilir

Forum istanbul’a gitmek için kullanabileceğiniz 3 farklı ulaşım aracı bulunmaktadır. Otobüs, metro ve minibüstür. Tren seferleri maalesef forum İstanbul alışveriş merkezine kadar uzanmamaktadır. 3 farklı ulaşım aracını tercih ederek bu alışveriş merkezine gidebiliyorsunuz. Tabi kendi özel aracınızla da yine alışveriş merkezine daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bayrampaşa Forum İstanbul Nasıl Gidilir

Forum İstanbul’a gidebilmek için kullanabileceğiniz ilk yöntem otobüsle forum istanbula gitmektir. Otobüsle forum istanbul’a gitmek isterseniz 32M veya HT6 adlı otobüs numaralarına binebilirsiniz. Bu otobüs numaraları sizleri direk olarak alışveriş merkezine ulaştıracaktır.

İstanbul Foruma Metro İle Nasıl Gidilir

Otobüs haricinde kullanabileceğiniz bir diğer ulaşım yöntemi ise metro kullanmaktadır. M1A ve M1B adlı seferleri kullanarak Forum İstanbul’a otobüsten daha hızlı bir şekilde giderek ulaşabilirsiniz.

Minibüsle Forum İstanbul’a Gitmek

Minibüste forum İstanbul alışveriş merkezine kadar gidiyor. Gitmek isterseniz A 11 veya A 15 adlı minibüslere binebilirsiniz.

Forum İstanbul’a En Yakın Durak Hangisi

Forum İstanbul’a en yakın olan durak Kocatepe metro / Sondurak yönüdür. Forum istanbul’a yaklaşık olarak 170 metre uzaklıktadır ve 3 dakikalık yürüyüş mesafesi bulunmaktadır. Diğer bir durak noktası ise Ikea’dır. Ikea durağında inerek yaklaşık olarak 6 dakikalık yürüme mesafesi sonrasında alışveriş merkezine ulaşabilirsiniz.

YouTube video

YouTube video

 

 

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Nasıl Gidilir

Yeni nesil genel blog içerikleri ve nasıl gidilir tarifleriyle sizlere içerik yazarlığı yapmaktayım.
Yorum yapın