FTX Borsası Battı Mı? İflas Mı Etti?

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde FTX borsası battı mı? Sorusunu almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte değerli ziyaretçilerimize FTX borsası battı mı? Sorusunun doğru cevabını verdik. Aynı zamanda FTX iflas mı etti, FTX borsası son dakika, FTX borsası Twitter başlıklarında da farklı bilgiler verdik.

Dünya’nın en popüler ve en büyük borsalarından bir tanesi olan FTX borsası her geçen gün ayrı bir skandalla yeni güne uyanıyor. FTX hakkında internette birden fazla bilgi bulunuyor ve bu bilgilerin bir çoğu FTX borsasının batacağı konusunda yönlendirmeleri içeriyor. Bugün yeni gelen haberlere göre FTX hakkındaki son durum netleşmiş oldu.

FTX battı mı

FTX Borsası Battı Mı?

Dünya’nın en büyük kripto para borsalarından bir tanesi olan FTX iflas ettiğini az önce duyurdu.

Duyurusunu Twitter üzerinden veren FTX aşağıdaki notlarla duyuruyu tüm halk ile paylaşmış oldu.

FTX Borsası Son Dakika

Binance tarafından satın alınacak olan FTX borsası son anda yapılan yeni Binance duyurusuyla birlikte Binance’ın FTX’i satın almaktan vazgeçmesiyle epey bir sarsıldı. Binance, FTX kripto para borsası için şu açıklamalarda bulundu; “Başlangıçta umudumuz, FTX müşterilerine likidite sağlamada destek olabilmekti, ancak sorunlar bizim kontrolümüzün veya yardım etme kabiliyetimizin ötesinde” dedi.

FTX’e ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), Emtia Vadeli İşlem Sözleşmeleri Komisyonu (CFTC) tarafından inceleme kararı verilmişti.

FTX’in Sahibi Kim?

FTX borsasının sahibi Sam Brankman – Fried’tir.

YouTube video

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Nasıl Gidilir

Yeni nesil genel blog içerikleri ve nasıl gidilir tarifleriyle sizlere içerik yazarlığı yapmaktayım.
Yorum yapın