FTX Borsası Battı Mı? İflas Mı Etti?

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde FTX borsası battı mı? Sorusunu almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte değerli ziyaretçilerimize FTX borsası battı mı? Sorusunun doğru cevabını verdik. Aynı zamanda FTX iflas mı etti, FTX borsası son dakika, FTX borsası Twitter başlıklarında da farklı bilgiler verdik.

Dünya’nın en popüler ve en büyük borsalarından bir tanesi olan FTX borsası her geçen gün ayrı bir skandalla yeni güne uyanıyor. FTX hakkında internette birden fazla bilgi bulunuyor ve bu bilgilerin bir çoğu FTX borsasının batacağı konusunda yönlendirmeleri içeriyor. Bugün yeni gelen haberlere göre FTX hakkındaki son durum netleşmiş oldu.

FTX battı mı

FTX Borsası Battı Mı?

Dünya’nın en büyük kripto para borsalarından bir tanesi olan FTX iflas ettiğini az önce duyurdu.

Duyurusunu Twitter üzerinden veren FTX aşağıdaki notlarla duyuruyu tüm halk ile paylaşmış oldu.

FTX Borsası Son Dakika

Binance tarafından satın alınacak olan FTX borsası son anda yapılan yeni Binance duyurusuyla birlikte Binance’ın FTX’i satın almaktan vazgeçmesiyle epey bir sarsıldı. Binance, FTX kripto para borsası için şu açıklamalarda bulundu; “Başlangıçta umudumuz, FTX müşterilerine likidite sağlamada destek olabilmekti, ancak sorunlar bizim kontrolümüzün veya yardım etme kabiliyetimizin ötesinde” dedi.

FTX’e ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), Emtia Vadeli İşlem Sözleşmeleri Komisyonu (CFTC) tarafından inceleme kararı verilmişti.

FTX’in Sahibi Kim?

FTX borsasının sahibi Sam Brankman – Fried’tir.

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın