Galata Köprüsü

Galata Köprüsü adını eminiz pek çok defa duymuşsunuzdur. Sadece ülkemizde değil aynı zamanda pek çok yabancı filmde ismi anılmaktadır.

Galata Köprüsü Nerededir?

Galata Köprüsü İstanbul kentimizdedir. İstanbul’un Beyoğlu semti Kemankeş Karamustafa Paşa Mahallesinde yer alan köprü, boğaz üzerindedir. İstanbul’a gelen hemen herkesin en az 1 defa üzerinden geçtiği bir köprüdür.

Galata Köprüsü Nasıl Gidilir?

Köprüye gidebilmek için öncelikle Eminönü’ne gelmelisiniz. Eminönü’ndeki tüm farklı araç duraklarından köprüyü görüp yürüyerek çıkabilirsiniz. Taksim tarafından gelenler ise İstiklal caddesi boyunca yürüyüp önce Galata Kulesine sonrasında ise köprüye yine yürüyerek gelebilirler.

Galata Köprüsü Nerede, Nasıl Gidilir?
Galata Köprüsü Nerede, Nasıl Gidilir?
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın