Galata Kulesi

Galata Kulesi Nerede, Nasıl Gidilir? Galata Kulesi denilince aklınıza hemen İstanbul ilimizin en merkezi ve en turistik noktalarından birisi gelebilir.

Galata Kulesi Nerededir?

Galata Kulesi İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde bulunur. Dünyanın en eski ve tarihi kulelerinden biri olarak kabul edilir. Var olan ihtişamı nedeniyle İstanbul’un pek çok semtinden görülebilir. Bizans İmparatoru Anastasius Oilozus tarafından 528 yılında inşa edilmiştir. Önceleri bir Fener kulesi iken sonraki tarihsel süreçte zarar gördüğü için bu işlevini kaybetmiştir.

Galata Kulesi Nasıl Gidilir?

Taksimden İstiklal caddesi boyunca yürürseniz aşağıya doğru tam olarak önünüze çıkar. Ya da herhangi bir ulaşım aracıyla Taksim ya da Karaköye gelip oaradan birazcık yürüyerek Galata Kulesine ulaşabilirsiniz.

Galata Kulesi Nerede, Nasıl Gidilir?
Galata Kulesi Nerede, Nasıl Gidilir?
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın