Gizli Mesaj Atma Nasıl Yapılır? (En İyi Yöntem)

Ziyaretçilerimizden çok sık bir şekilde gizli mesaj atma konusunda sorular alıyoruz. Bizlerde ziyaretçilerimizin bu sorusunu cevapsız bırakmamak adına gizli mesaj atma konusunda detaylı bilgiler paylaşma kararını aldık. Bu içeriğimizle birlikte gizli mesaj atma konusunda bilgiler paylaşacağız. Bununla birlikte gizli no mesaj gönderme, numara görünmeden mesaj atma programı, gizli sms atma, numarasız mesaj atma, gizli numaradan mesaj atma başlıklarında farklı bilgileri de paylaşmış olacağız.

Sevgilimizle, ailemizle veya diğer insanlarla sorun yaşıyor olabiliriz. Onlara şaka yapmak için veya farklı nedenler dolayısıyla gizli mesajlar göndermek isteyebiliriz. Yani numaranız görünmeden karşı tarafa istediğiniz mesajı atarak onlara şaka yapabilirsiniz. Peki, bu tam olarak nasıl yapılıyor? İşte sizlere gizli mesaj atma yolu…

Gizli Numaradan Mesaj Atma

Gizli numaradan yani numaranız gözükmeden mesaj atmak istiyorsanız bir telefona ve telefonun içerisinde operatör hattına sahip olmanız gerekir.  Telefonunuzun ne olduğunun hiçbir önemi yoktur. İsterse Android, isterse iPhone işletim sistemine sahip bir telefon olabilir.

gizli mesaj atma yöntemi

Gizli Mesaj Atma Nasıl Yapılır?

Eğer birisine telefonunuzdan numaranız gözükmeden gizli mesaj atmak istiyorsanız yapmanız gerekenler çok basittir. Paylaşacağımız yöntem sayesinde numaranız hiçbir şekilde gözükmeden karşı tarafa direkt olarak gizli mesaj gönderebilirsiniz. Android, iPhone veya diğer marka telefonlarınızın mesaj atma bölümüne girin ve aşağıdaki adımları uygulamaya başlayın…

Vodafone Gizli Mesaj Gönderme

Vodafone hatlarda geçerli olan gizli mesaj gönderme olayı için yapmanız gerekenleri sırasıyla aşağıda paylaştık.

  • Akıllı cep telefonunuzun ‘’Mesajlar’’ bölümüne girin.
  • Mesaj yazma bölümüne mesajınızı göndermek istediğiniz kişinin 10 haneli numarasını yazın.
  • Boşluk bırakın ve mesajınızı yazın.
  • SMS’i 4040 numarasına gönderin.

Bu yöntem sayesinde numaranız gözükmeyecektir ve karşı tarafa mesaj ‘’4040’’ başlığıyla gitmiş olacaktır. Yani mesajın gönderildiği telefon numarası sizin numaranız değil ‘’4040’’ olacaktır. Bu yöntemin şu anda güncel olup olmadığını bilmiyoruz fakat kendinizde deneyerek sonucu test edebilirsiniz.

Turkcell Gizli Mesaj Gönderme

Turkcell veya diğer operatörlerin her birisi için yukarıda paylaşmış olduğumuz gizli mesaj atma yöntemini kullanabilirsiniz. 4040’a göndereceğiniz her bir sms karşı tarafa numaranız gözükmeden gitmiş olacaktır.

Gizli Mesaj Atarken Dikkat Etmeniz Gerekenler!

Karşı tarafı endişeye düşürebilecek, karşı tarafı taciz eden veya hakaret, argo, küfür içeren mesajlar göndermek büyük bir suçtur. Numaranızın gözükmüyor olması size güvence vermesin. Karşı taraf eğer numarayı öğrenmek isterse kendi operatör hattını arayarak öğrenebilir. Veya karşı tarafı taciz eder şekilde mesajlar gönderirseniz karşı taraftaki kişi sizi mahkemeye verebilir. Bunun bilincinde olun ve ona göre hareket edin.

YouTube video

Genel kategorimize bakmayı unutmayın.

4/5 - 2 Kişi Değerlendirdi!

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Nasıl Gidilir

Yeni nesil genel blog içerikleri ve nasıl gidilir tarifleriyle sizlere içerik yazarlığı yapmaktayım.
Yorum yapın