Gizli Mesaj Atma Nasıl Yapılır? (En İyi Yöntem) 2024

Ziyaretçilerimizden çok sık bir şekilde gizli yani anonim olarak mesaj atma konusunda sorular alıyoruz. Bizlerde ziyaretçilerimizin bu sorusunu cevapsız bırakmamak adına gizli mesaj atma konusunda detaylı bilgiler paylaşma kararını aldık. Bu içeriğimizle birlikte gizli mesaj atma konusunda bilgiler paylaşacağız. Bununla birlikte gizli no mesaj gönderme, numara görünmeden mesaj atma programı, gizli sms atma, numarasız mesaj atma, gizli numaradan mesaj atma başlıklarında farklı bilgileri de paylaşmış olacağız.

Sevgilimizle, ailemizle veya diğer insanlarla sorun yaşıyor olabiliriz. Onlara şaka yapmak için veya farklı nedenler dolayısıyla gizli mesajlar göndermek isteyebiliriz. Yani numaranız görünmeden karşı tarafa istediğiniz mesajı atarak onlara şaka yapabilirsiniz. Peki, bu tam olarak nasıl yapılıyor? İşte sizlere gizli mesaj atma yolunu sizler için paylaştık.

Gizli Numaradan Mesaj Atma 2024

Gizli numaradan yani numaranız gözükmeden mesaj atmak istiyorsanız bir telefona ve telefonun içerisinde operatör hattına sahip olmanız gerekir.  Telefonunuzun ne olduğunun hiçbir önemi yoktur. İsterse Android, isterse iPhone işletim sistemine sahip bir telefon olabilir. Türkcell , vodafone , bimcell operatör fark etmeksizin tüm operatörlerde bu yöntem geçerlidir.

gizli mesaj atma yöntemi

Gizli Mesaj Atma Nasıl Yapılır?

Eğer birisine telefonunuzdan numaranız gözükmeden gizli mesaj atmak istiyorsanız yapmanız gerekenler çok basittir. Paylaşacağımız yöntem sayesinde numaranız hiçbir şekilde gözükmeden karşı tarafa direkt olarak gizli mesaj gönderebilirsiniz. Android, iPhone veya diğer marka telefonlarınızın mesaj atma bölümüne girin ve aşağıdaki adımları uygulamaya başlayın…

İnternet Üzerinden Mesaj Nasıl Gönderilir?

Sohbeti başlatmak için mesajlar uygulamasını açın, oluştura dokunun, Alıcı alanına, mesaj göndermek istediğiniz kişilerin adlarını, telefon numaralarını veya e-posta adreslerini yazın. Alıcıları, en sık görüşülen kişiler arasından veya kişi listenizden de seçebilirsiniz.

Vodafone Gizli Mesaj Gönderme

Vodafone hatlarda geçerli olan gizli mesaj gönderme olayı için yapmanız gerekenleri sırasıyla aşağıda paylaştık.

  • Akıllı cep telefonunuzun ‘’Mesajlar’’ bölümüne girin.
  • Mesaj yazma bölümüne mesajınızı göndermek istediğiniz kişinin 10 haneli numarasını yazın.
  • Boşluk bırakın ve mesajınızı yazın.
  • SMS’i 4040 numarasına gönderin.

Bu yöntem sayesinde numaranız gözükmeyecektir ve karşı tarafa mesaj ‘’4040’’ başlığıyla gitmiş olacaktır. Yani mesajın gönderildiği telefon numarası sizin numaranız değil ‘’4040’’ olacaktır. Bu yöntemin şu anda güncel olup olmadığını bilmiyoruz fakat kendinizde deneyerek sonucu test edebilirsiniz.

Turkcell Gizli Mesaj Gönderme

Turkcell veya diğer operatörlerin her birisi için yukarıda paylaşmış olduğumuz gizli mesaj atma yöntemini kullanabilirsiniz. 4040’a göndereceğiniz her bir sms karşı tarafa numaranız gözükmeden gitmiş olacaktır.

Gizli Mesaj Atarken Dikkat Etmeniz Gerekenler!

Karşı tarafı endişeye düşürebilecek, karşı tarafı taciz eden veya hakaret, argo, küfür içeren mesajlar göndermek büyük bir suçtur. Numaranızın gözükmüyor olması size güvence vermesin. Karşı taraf eğer numarayı öğrenmek isterse kendi operatör hattını arayarak öğrenebilir. Veya karşı tarafı taciz eder şekilde mesajlar gönderirseniz karşı taraftaki kişi sizi mahkemeye verebilir. Bunun bilincinde olun ve ona göre hareket edin.

Genel kategorimize bakmayı unutmayın.

3.3/5 - 9 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın