Gökçeadaya Nasıl Gidilir

Gökçeada Türkiye’nin en önemli tatil noktalarından birisidir. Popüler olması nedeniyle ulaşım sorunlarını sitemize yazanlar için adaya nasıl gideceğinizi anlatacağız.

Gökçeada’ya gidebilmek için deniz yolu dışında bir seçeneğiniz bulunmamaktadır. Araçla geliyorsanız arabalı feribot, yada aracınız toksa Deniz otobüsünü kullanabilirsiniz. Arabalı feribot 1 saat 15 dakika sürerken ve deniz otobüsü ise 50 dakika sürmektedir.

Araçla gelenler : Çanakkale Eceabat istikametinde Kabatepe limanına gelerek buradan arabalı feribota binebilirsiniz.

Otobüsle : Otobüsle gelenler ise Eceabat’ta inip Kabatepe minibüsüne binerek limana gelip buradan deniz otobüsüyle adaya geçebilirler.

Gökçeadaya Nasıl Gidilir
Gökçeadaya Nasıl Gidilir

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın