Grand Sahra Davet ve Balo Salonu

Grand Sahra Davet ve Balo Salonu İstanbul’un ve Türkiye’nin en güzel düğün ve gösteri salonlarından bir tanesi olup Başakşehir ilçesinde hizmet vermektedir.

İçindekiler

Nerededir?

Hürriyet Bulvarı, Avrupa Yakası Başak Mahallesi Yiğitler Sokak D:No:1 Kat:4, 34480 Başakşehir ilçesinde yer alan düğün salonu çok nezih ve göstereişli olduğu için çoğu zaman sıra bulmak için önceden rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.

İstanbul ilimizin en gözde ve talep göre yerlerinden biri olma özelliğini her daim korumayı başarmıştır. 0553 144 82 00 numarasından arayarak mekan hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Grand Sahra Davet ve Balo Salonu Nerede, Nasıl Gidilir?
Grand Sahra Davet ve Balo Salonu Nerede, Nasıl Gidilir?
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın