Green Card Fotoğrafı Sakallı Olur Mu? (Doğru Cevap)

Green Card fotoğrafı sakallı olur mu? Sorusunu almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte değerli ziyaretçilerimize Green Card fotoğrafı sakallı olur mu? Sorusunun doğru cevabını verdik. Aynı zamanda Green Card fotoğrafı ayarlama, Green Card fotoğraf kontrol, Green Card fotoğraf örnekleri başlıklarında da farklı bilgiler verdik.

Green Card çekiliş alımlarının açılmasıyla birlikte Google’da insanlar tarafından birden fazla araştırma, soru ve destek talebi yer almaya başladı. Green Card çekilişi için en önemli ve en hassas noktalardan bir tanesi olan fotoğraf konusu için erkeklerdeki en büyük soru; ‘’Green Card fotoğrafı sakallı olur mu? Sorusu olarak ön plana çıkmakta. Bu içeriğimiz sizlere bu konu hakkında en detaylı bilgiyi sunuyor.

Green Card Fotoğrafı Sakallı Olur Mu?

Green Card Fotoğrafı Sakallı Olur Mu?

Green Card fotoğrafınız yüzünüzün her yeri gözüküyor şartıyla sakallı olabilir. Yani Green Card fotoğrafında sakalınızın olması, başvuruyu engellemiyor. Green Card fotoğrafı çekmek / çektirmek için sakallarınızı kestirmenize gerek yoktur.

Green Card Başvuru Fotoğraf Boyutu Nedir?

Green Card başvurusu için kabul edilen fotoğraf boyutu 2 inç x 2 inç şeklindedir. 2 inç x 2 inç’den daha düşük veya büyük olan fotoğrafları başvuru için kullanamazsınız. Eğer daha büyük veya daha küçük bir fotoğraf ile başvuru yaparsanız başvurunuz geçersiz sayılacak ve olumsuz sonuçlanacaktır. Bu yüzden Green Card fotoğraf çekiminde dikkat etmeniz gereken fotoğraf boyutunun 2 inç x 2 inç olmasıdır.

Green Card Başvuru Fotoğrafında Arka Plan Nasıl Olmalı?

Fotoğraflarınızı karmaşık veya arka planı çok pis olacak şekilde çektirmemelisiniz. Fotoğraflarınız Green Card başvurusu için olabildiğince sade ve temiz bir arka plana sahip olmalıdır. Aynı zamanda fotoğraf arka planının beyaz olması ek avantaj sağlayacaktır. Beyaz renge sahip olmayan arka planlı fotoğraflarınızın başvurusu reddedilecektir. Bu yüzden çektirdiğiniz fotoğraflarınızın arka planının mutlak surette beyaz bir arka plana sahip olması gerekir.

Green Card Başvurusu Nereden Yapılır?

Green Card başvurularını Electronic Diversity Visa Program üzerinden yapabilirsiniz. Harici veya farklı bir link / iletişim kutusu vs. bu tür araçlarla Green Card’a başvuru yapabilmenizin imkanı yoktur. Eğer karşınıza Electronic Diversity Visa Programı internet sitesi haricinde bir sayfa çıkıyorsa o sayfadan ayrılınız ve orijinal siteye giderek başvurunuzu sorunsuz bir şekilde tamamlayınız.

Green Card Kimlere Verilir?

Green Card yani Türkçe adıyla yeşil kart, ABD vatandaşı olmayan kişilere verilmektedir. ABD vatandaşı olmayan eş ve 21 yaşında altındaki bekar çocuklara verilen Green Card onlar için ömür boyu oturma ve çalışma izni hakkını tanımaktadır. Kısaca Green Card ile birlikte Amerika Birleşik Devletleri’nde daimi oturma izni almış olursunuz.

Genel kategorimize bakmayı unutmayınız.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın