Hacı Bektaş Veli Türbesi Nerede Nasıl Gidilir

Hacı Bektaş Veli Türbesi Nerede Nerede, Hacı Bektaş Veli Türbesi Nerede Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Hacı Bektaş Veli Türbesi Nerede

Hacı Bektaş Veli Türbesi Nerede nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Savat, Dikilitaş Sk. No:13, 50800 Hacıbektaş/Nevşehir olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Hacı Bektaş Veli Türbesi Nerede Adresi: Savat, Dikilitaş Sk. No:13, 50800 Hacıbektaş/Nevşehir

Hacı Bektaş Veli Türbesi Nerede Nasıl Gidilir

Hacı Bektaş Veli Türbesi Nerede nasıl gidilir, Hacı Bektaş Veli Türbesi Nerede yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Hacı Bektaş Veli türbesine gitmek için ilk önce Nevşehir’e gidiyorsunuz. Nevşehir iline yaklaşık olarak 60 KM uzaklıkta olan Nevşehir / Hacıbektaş ilçesine gittikten sonra Ankara – Kırşehir – Nevşehir rotası üzerinde türbeyi bulabilirsiniz. Hem gidiş hem de dönüş yolu üzerinde türbeyi rahatlıkla ziyaret edebilirsiniz. İlçe merkezine çok yakın olan türbeye Nevşehir’den 30 dakika aralıklarla kalkan dolmuşlar ile gidebilirsiniz.

Hacı Bektaş Veli Türbesi Nerede Nasıl Gidilir

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Nasıl Gidilir

Yeni nesil genel blog içerikleri ve nasıl gidilir tarifleriyle sizlere içerik yazarlığı yapmaktayım.
Yorum yapın