Hacı Bektaş Veli Türbesi Nerede Nasıl Gidilir

Hacı Bektaş Veli Türbesi Nerede Nerede, Hacı Bektaş Veli Türbesi Nerede Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Hacı Bektaş Veli Türbesi Nerede

Hacı Bektaş Veli Türbesi Nerede nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Savat, Dikilitaş Sk. No:13, 50800 Hacıbektaş/Nevşehir olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Hacı Bektaş Veli Türbesi Nerede Adresi: Savat, Dikilitaş Sk. No:13, 50800 Hacıbektaş/Nevşehir

Hacı Bektaş Veli Türbesi Nerede Nasıl Gidilir

Hacı Bektaş Veli Türbesi Nerede nasıl gidilir, Hacı Bektaş Veli Türbesi Nerede yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Hacı Bektaş Veli türbesine gitmek için ilk önce Nevşehir’e gidiyorsunuz. Nevşehir iline yaklaşık olarak 60 KM uzaklıkta olan Nevşehir / Hacıbektaş ilçesine gittikten sonra Ankara – Kırşehir – Nevşehir rotası üzerinde türbeyi bulabilirsiniz. Hem gidiş hem de dönüş yolu üzerinde türbeyi rahatlıkla ziyaret edebilirsiniz. İlçe merkezine çok yakın olan türbeye Nevşehir’den 30 dakika aralıklarla kalkan dolmuşlar ile gidebilirsiniz.

Hacı Bektaş Veli Türbesi Nerede Nasıl Gidilir
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın