Haliç Kongre Merkezi Nasıl Gidilir

Haliç Kongre Merkezi Nerede, Haliç Kongre Merkezi Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Haliç Kongre Merkezi Nerede

Haliç Kongre Merkezi nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Sütlüce Mah. Karaağaç. Cad. Haliç Kongre Merkezi İdari Bina No:19 Kat:2, 34445 Beyoğlu olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Haliç Kongre Merkezi Nasıl Gidilir

Haliç Kongre Merkezi nasıl gidilir, Haliç Kongre Merkezi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Haliç Kongre Merkezi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

36CECebeci Peronlar
37MÇırçır Metro / Sondurak(37t-49b) Yönü
39Akşemsettin Mahallesi
39AAdliyeciler Sitesi
39BVezneciler
39DYeşilpınar
39KYenikapı Etkinlik Alanı
39OOtogar
39YYeşilpınar
39ÇAksaray / Beyazıt Yönü
41YAyazağa / Son Durak Yönü
44BHamidiye Mahallesi
48AKöprübaşı Mahallesi
48EKöprübaşı Mahallesi
50KKazlıçeşme Marmaray
86VTeleferik Pierreloti
94YYeşilpınar
99Akşemsettin Mahallesi
99YYeşilpınar
399BEminönü Kantarcılar

Haliç Kongre Merkezi En Yakın Otobüs Durakları

Necip Fazıl Kısakürek3 dk yürüme
Hz. Halit Bulvarı7 dk yürüme

Haliç Kongre Merkezi Telefon Numarası

Telefon: 0212 311 11 11

Haliç Kongre Merkezi Nasıl Gidilir
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın