Happy Moons İstanbul

Happy Moons İstanbul ilk olarak 1999’da kurulmuştur. Kadıköy Bahariye Caddesi’nde açılan ilk şubeyle birlikte en iyi hizmeti vermek için çabalayan ekip, 21 yılda şubelerini büyütmüş ve şube sayısını 38’ tamamlamıştır. Türkiye gibi Azerbaycan Bakü’de de hizmet veren bir restoran zinciri olan Happy Moon’un İstanbul’da pek çok şubesi bulunmaktadır. Oldukça şık, rahat, modern ve havadar tasarımlara sahip restoranlarında hızlı ve kaliteli hizmet sağlayan Happy Moons, gün geçtikçe daha çok gelişmekte ve yeni müşterileri bünyesine çekmektedir.

Happy Moons Cafe

Happy Moons Cafe müşterilerine oldukça lezzetli bir menü sunmakla beraber en kaliteli malzemeleri kullanarak hazırlanmış efsane lezzetli ile oldukça meşhurdur. Hem müşterilerine sağladıkları rahat ortam hem de eşsiz lezzetleriyle bir gidenin bir daha gitmek isteyeceği bir yerdir.

Happy Moons Şubeler

Happy Moons şubeler bakımından oldukça zengin bir restoran zinciridir. Ülke ve dünya çapında toplam 38 şubesi bulunmaktadır. Bu şubelerden bazıları Akasya AVM, Akbatı AVM, Ataköy Marina, Ataşehir Watergarden, Fenerbahçe, Buyaka AVM, Caddebostan, Erenköy ve Kadıköy gibi en bilindik mekanlarda bulunmaktadır.

Fenerbahçe Happy Moons

Fenerbahçe Happy Moons en işlek İstanbul lokasyonlarından birinde bulunmaktadır. En bilindik adreslerden biri olan Kadıköy’den yürüyerek yarım saat, Taksim’den metrobüsle 1 saat mesafe uzaklıktadır. Fenerbahçe şubesi oldukça bilindik bir noktada olduğu için Google Maps gibi arita uygulamalıyla da kolaylıkla bulunabilmektedir.

Happy Moons Beşiktaş

Happy Moons Beşiktaş noktasına ulaşım tıpkı Fenerbahçe şubesine ulaşım kadar kolaydır. Metrobüs ve taksi ile ulaşılabileceği gibi yakın mesafelerden yürüyerek de ulaşılabilmektedir. Otobüsle Fenerbahçe – Beşiktaş şubesi arası 1 saat 21 dakika sürmektedir.

Kadıköy Happy Moons

Kadıköy Happy Moons şubesi ulaşımı en kolay şubedir. İstanbulluların ve İstanbul dışından gelen yerli turistlerin en sık ziyaret ettikleri eğlence merkezlerinden biri olan Kadıköy’ün merkezinde bulunan Happy Moons şubesi, her şubede olduğu gibi rahatlığı ve konforu sağlamaktadır. Kadıköy Yoğurtçu Parkı’na ve Beşiktaş Adalar İskelesi’ne olan mesafesi yürüyerek 10 dakika civarıdır.

 

 

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın