Happy Moons İstanbul

Happy Moons İstanbul ilk olarak 1999’da kurulmuştur. Kadıköy Bahariye Caddesi’nde açılan ilk şubeyle birlikte en iyi hizmeti vermek için çabalayan ekip, 21 yılda şubelerini büyütmüş ve şube sayısını 38’ tamamlamıştır. Türkiye gibi Azerbaycan Bakü’de de hizmet veren bir restoran zinciri olan Happy Moon’un İstanbul’da pek çok şubesi bulunmaktadır. Oldukça şık, rahat, modern ve havadar tasarımlara sahip restoranlarında hızlı ve kaliteli hizmet sağlayan Happy Moons, gün geçtikçe daha çok gelişmekte ve yeni müşterileri bünyesine çekmektedir.

Happy Moons Cafe

Happy Moons Cafe müşterilerine oldukça lezzetli bir menü sunmakla beraber en kaliteli malzemeleri kullanarak hazırlanmış efsane lezzetli ile oldukça meşhurdur. Hem müşterilerine sağladıkları rahat ortam hem de eşsiz lezzetleriyle bir gidenin bir daha gitmek isteyeceği bir yerdir.

Happy Moons Şubeler

Happy Moons şubeler bakımından oldukça zengin bir restoran zinciridir. Ülke ve dünya çapında toplam 38 şubesi bulunmaktadır. Bu şubelerden bazıları Akasya AVM, Akbatı AVM, Ataköy Marina, Ataşehir Watergarden, Fenerbahçe, Buyaka AVM, Caddebostan, Erenköy ve Kadıköy gibi en bilindik mekanlarda bulunmaktadır.

Fenerbahçe Happy Moons

Fenerbahçe Happy Moons en işlek İstanbul lokasyonlarından birinde bulunmaktadır. En bilindik adreslerden biri olan Kadıköy’den yürüyerek yarım saat, Taksim’den metrobüsle 1 saat mesafe uzaklıktadır. Fenerbahçe şubesi oldukça bilindik bir noktada olduğu için Google Maps gibi arita uygulamalıyla da kolaylıkla bulunabilmektedir.

Happy Moons Beşiktaş

Happy Moons Beşiktaş noktasına ulaşım tıpkı Fenerbahçe şubesine ulaşım kadar kolaydır. Metrobüs ve taksi ile ulaşılabileceği gibi yakın mesafelerden yürüyerek de ulaşılabilmektedir. Otobüsle Fenerbahçe – Beşiktaş şubesi arası 1 saat 21 dakika sürmektedir.

Kadıköy Happy Moons

Kadıköy Happy Moons şubesi ulaşımı en kolay şubedir. İstanbulluların ve İstanbul dışından gelen yerli turistlerin en sık ziyaret ettikleri eğlence merkezlerinden biri olan Kadıköy’ün merkezinde bulunan Happy Moons şubesi, her şubede olduğu gibi rahatlığı ve konforu sağlamaktadır. Kadıköy Yoğurtçu Parkı’na ve Beşiktaş Adalar İskelesi’ne olan mesafesi yürüyerek 10 dakika civarıdır.

YouTube video

 

 

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Nasıl Gidilir

Yeni nesil genel blog içerikleri ve nasıl gidilir tarifleriyle sizlere içerik yazarlığı yapmaktayım.
Yorum yapın