Hatay Arkeoloji Müzesi Nasıl Gidilir

Hatay Arkeoloji Müzesi Nerede, Hatay Arkeoloji Müzesi Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Hatay Arkeoloji Müzesi Nerede

Hatay Arkeoloji Müzesi nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Küçükdalyan, Antakya Reyhanlı Yolu No:117, 31120 Antakya/Hatay  olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Hatay Arkeoloji Müzesi Nasıl Gidilir

Hatay Arkeoloji Müzesi nasıl gidilir, Hatay Arkeoloji Müzesi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Hatay Arkeoloji Müzesi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

106Şeyh Daher Türbesi
115Toki Meslek Lisesi
126Ekinci
127Karlısu
130Hatay Devlet Hastanesi
130ABalıkçılar
129Orhanlı

Hatay Arkeoloji Müzesi En Yakın Otobüs Durakları

Hatay Arkeoloji Müzesi 12 dk yürüme
İşkur5 dk yürüme
Antakya Reyhanlı Yolu 76 dk yürüme

Hatay Arkeoloji Müzesi Telefon Numarası

Telefon: (0326) 225 10 60

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Nasıl Gidilir

Yeni nesil genel blog içerikleri ve nasıl gidilir tarifleriyle sizlere içerik yazarlığı yapmaktayım.
Yorum yapın