Hatay Harbiye Şelalesi Nasıl Gidilir

Hatay Harbiye Şelalesi Nerede, Harbiye Şelalesi Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Hatay Harbiye Şelalesi Nerede

Hatay Harbiye Şelalesi nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Harbiye, Harbiye Bucağı Yolu, 31080 Defne/Hatay olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Hatay Harbiye Şelalesi Nasıl Gidilir

Hatay Harbiye Şelalesi nasıl gidilir, Hatay Harbiye Şelalesi yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Hatay Harbiye Şelalesi Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

301Yukarı Harbiye
305Döver

Hatay Harbiye Şelalesi En Yakın Otobüs Durakları

Zeyn Hotel 22 dk yürüme
Antakya Yayladağı Yolu 107 dk yürüme

 

 

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Nasıl Gidilir

Yeni nesil genel blog içerikleri ve nasıl gidilir tarifleriyle sizlere içerik yazarlığı yapmaktayım.
Yorum yapın