Hatay İskenderun Deniz Er Eğitim Alayına Nasıl Gidilir

Hatay İskenderun deniz er eğitim alayına nasıl gidilir? Merak ediyorsanız bu içeriğimiz sizlere yardımcı olacaktır. İskenderun’un merkeze yakın noktasında bulunan Deniz Er Eğitim Alayı İskenderun, İskenderun’a ilk defa gelen ve İskenderun’a askerliği çıkan yeni asker arkadaşlar tarafından çok fazla soruluyor. Bu içerikle birlikte bu meraklarını gidereceğiz ve nasıl gidebileceklerini, Deniz Er Eğitim alayı nerede onlara paylaşacağız.

İskenderun’a çok yakın mesafede bulunan hatta merkezde sayılabilecek olan Deniz Er Eğitim alayı İskenderun’a gitmek için kullanabileceğiniz birden fazla ulaşım aracı bulunmaktadır. Bu ulaşım araçlarından kendinize en uygun olanı tercih edebilirsiniz fakat insanlar genelde buraya gitmek için ticari taksiyi tercih etmektedir. Yürüyerek de gidilebilecek konumda olan eğitim alayına şimdi nasıl gidilebileceğini detaylı bir şekilde anlatalım…

İskenderun Deniz Er Eğitim Alayı Nerede

İskenderun Deniz Er Eğitim alayı adresi Mustafa Kemal, 31230 İskenderun/Hatay’dır.

Deniz Er Eğitim Alayı İskenderuna Nasıl Gidilir

Deniz er eğitim alayı İskenderun, Mustafa Kemal mahallesinde bulunmaktadır. Mustafa Kemal mahallesinin çıkışında bulunan eğitim alayı, Palmiye hastanesine en yakın noktadadır. İskenderun – Belen arası yolda bulunan bu askeriyeye gitmek için aşağıdaki ulaşım araçlarıyla birlikte ulaşım yollarını kullanabilirsiniz.

Otogarda indiyseniz ilk önce İskenderun PAC meydanına gitmeniz gerekmektedir. Pac Meydanına gitmek için otogarda bulunan dolmuşlardan PAC meydanı yazılı olan dolmuşa bininiz. Otogar ile PAC meydanı arası yaklaşık 10 dakika sürecektir. PAC meydanında indikten sonra yine aynı konumdan ayrılmadan diğer bir dolmuş olan üzerinde ‘’Deniz Er Eğitim Alayı’’ yazılı olan dolmuşa binmeniz gerekmektedir. Bu dolmuşa bindiğiniz taktirde sizleri er eğitim alayının önüne kadar götürecektir. Dolmuşla eğitim alayına gidecekseniz vereceğiniz iki dolmuş için ücret 14 TL olacaktır.

Dolmuşla gitmek yerine taksiyle de gitmeyi tercih edebilirsiniz. Otogarda otobüsten indikten sonra hiçbir yere ayrılmadan otogar taksilerinden herhangi birisine binebilir ve er eğitim alayına gitmek istediğinizi söyleyebilirsiniz. Sizleri sorunsuz olarak Er Eğitim alayına kısa sürede götüreceklerdir. Otogar ile Er Eğitim Alayı arası taksiyle ortalama olarak 60 – 70 TL tutabilir.

İskenderun Deniz Er Eğitim Alayı İletişim

Telefon: (0326) 618 99 49

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Nasıl Gidilir

Yeni nesil genel blog içerikleri ve nasıl gidilir tarifleriyle sizlere içerik yazarlığı yapmaktayım.
Yorum yapın