Hatay Milli Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Gidilir

Hatay Milli Eğitim Müdürlüğü Nerede, Hatay Milli Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ziyaretçilerimizin okul hakkında ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü Nerede

Hatay Milli Eğitim Müdürlüğü Nerede nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Ürgen Paşa Mahallesi, Şehit İsmail Yıldırım Sokak Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü Sitesi No 2 İç Kapı, No1, 31030 Antakya/Hatay olacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Hatay Milli Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Gidilir?

Hatay Milli Eğitim Müdürlüğüne nasıl gidilir, Hatay Milli Eğitim Müdürlüğü yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Dilerseniz otobüsle dilerseniz de diğer ulaşım araçlarıyla hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Okula gitmeden önce okulun aşağıda yer alan telefon numarasını arayabilir daha detaylı bir şekilde telefon numarasıyla iletişime geçerek adres tarifi alabilirsiniz.

Hatay Milli Eğitim Müdürlüğü Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

103Su Deposu – Kıbrıs Şehitleri – Otogar
104Saraycık – Aşağıokçular
109Mustafa Kemal Şeyhoğlu – Adliye TOKİ
114Aşağıokçular – 23 Temmuz Anadolu Lisesi
120Besim Ömer Akalın AL – Lazkiye Cd.
123Çevreyolu Günyazı Kvş. – İzmir Cd.
301Yukarı Harbiye – Minibüs Garajı
302Bahçeköy – Minibüs Garajı
304Aşağı Harbiye – Minibüs Garajı
305Döver – Minibüs Garajı
306Sinanlı – Minibüs Garajı
307Değirmenyolu – Minibüs Garajı
308Dursunlu – Minibüs Garajı
106Şeyh Daher Türbesi
117Saraycık
101Lazkiye Cd. Benzinlik – Hatay Devlet Hastanesi
111Hüseyinli Kvş. – Ata Köprüsü – Sinanlı Kvş.
112Basmahane Sk. – Çevreyolu Hastane Kavşağı
113Basmahane Sk. – Otogar
119İzmir Caddesi – Saraycık

Hatay Milli Eğitim Müdürlüğü İletişim

Telefon: 03262276868

Hatay Milli Eğitim Müdürlüğüne Nasıl Gidilir
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın