Havaist Aksaray Durağı ve Saatleri

Aksaray’dan İstanbul Havalimanı’na gitmek isterseniz bunu Havaist havalimanı otobüsleri ile rahat ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Havaist Aksaray durağı ve saatleri listesine bakarak hangi saatte otobüsün kalkışa geçeceğini öğrenebilirsiniz. Havaist otobüs ücretlerini, Havaist hareket saatlerini, Havaist sefer tarifelerini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Keyifli bir yolculuk herkesin hakkıdır. Bu nedenle Havaist, en lüks ve konforlu araçlarda hizmet vermektedir.

İstanbul Aksaray yeni havalimanına kaç kilometre uzaklıkta olduğu merak konusudur. Aksaray Havaist istasyonu ile İstanbul Havalimanı arası yaklaşık 40 km’dir. Havaist havalimanı otobüslerinin Aksaray – İstanbul Havalimanı arası yaklaşık seyahat süresi 90 dakikadır. Bu süre hava ve yol koşullarına göre değişiklik gösterebilir. Aksaray’da Havaist Havalimanı Yolcu Hizmetleri, Aksaray Metrosu’nun İETT istasyonu İSTOC yönüne gitmektedir.

Havaist Aksaray Saatleri

Havaist Aksaray saatleri belli bir periyoda göre düzenlenmekte olup her saat başı otobüs hizmeti vermektedir. Kalkış durağından gerçekleşen otobüs hareket saatleri şunlardır:

00:40, 01:30, 02:30, 03:30, 04:30, 06:00, 06:40, 08:00, 09:00, 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00, 20:00, 21:00, 22:30, 23:30

Havaist Aksaray Durağı

Havaist Aksaray durağı bulamazsanız 0 850 888 33 34 HAVAİST çağrı merkezini 24 saat arayarak bilgi alabilirsiniz. İstanbul Aksaray Havalimanı Havasit ücreti, Aksaray-İstanbul Yeni Havalimanı arası 52.00₺ olarak belirlenmiştir. Havaist havalimanı otobüslerinde ödeme nakit ve kredi kartı ile gerçekleştirilmektedir. İstanbul kart ödemeleri iptal edilmiştir. Öğrenci, öğretmen, emekli için indirim yoktur. Tam bilet uygulaması herkes için geçerlidir.

Aksaray Havaist durağı, Aksaray Metro durağının çıkışındadır. Aksaray Meydanındaki Aksaray İETT durağından Havaist otobüslerine binebilirsiniz.

Aksaray Havaist Saatleri

Havaist Aksaray saatleri web sitesinde yer almaktadır. Yazan saatler Aksarak durağına geliş saati değil, ana duraktan kalkış saatlerini göstermektedir. Kalkış saatlerini güncel bir şekilde takıp etmek için Havaist web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=ZH18ED3tso0

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın