Havaist Avcılar Durağı ve Saatleri

Havaist Avcılar durağı ve saatleri, havalimanına gitmek isteyenler için önemli bilgilerden biridir. Avcılar’dan İstanbul Havalimanı’na gitmek istiyorsanız Havaist Havalimanı Otobüsleri ile rahat ve kolay bir şekilde seyahat edebilirsiniz. Havaist otobüs güzergahı Avcılar İstanbul Havalimanı güzergahında hizmet vermektedir. Avcılar Havaist Yolcu Servisleri, Havaist durakları, Havaist-telefon numarası, Havaist iletişim, Avcılar Havaist tarifesi, Avcılar Havasit  uçuş saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Avcılar Havaist Tren Garı ile İstanbul Havalimanı arası yaklaşık 66 km’dir. Havaist’in Avcılar ile İstanbul Havalimanı arası ulaşımı ne kadar sürer sorusu sıklıkla sorulmaktadır. Havaist Havalimanı otobüsleri ile Avcılar-İstanbul Havalimanı arası yaklaşık seyahat süresi 120 dakika, yani 2 saat sürmektedir.

Avcılar Havaist Saatleri

Avcılar Havaist saatleri 1 saat, yarım saat ve 40 dakika olmak üzere günün belli saatlerinde belli aralıklarla bu kalkış saatleri arasındaki süre değişmektedir. Gün içinde saatte bir, akşam yarım saatte bir olmak üzere kalkış durağından harekete geçmektedirler.

Havaist Avcılar Kalkış Saatleri

Havaist Avcılar kalkış saatleri bilgisine ulaşmak için Havaist resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Güncel olan kalkış saatleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Sabah: 06:00, 06:40, 08:00, 09:00, 10:00, 11:00
  • Öğlen: 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00
  • Akşam: 17:00, 18:00, 19:00, 20:00, 21:00, 22:30, 23:30
  • Gece yarısından sonra: 00:40, 01:30, 02:30, 03:30, 04:30

İstanbul Havalimanı Avcılar Otobüs

İstanbul Havalimanı Avcılar otobüs durakları şu bölgelerde bulunmaktadır:

  • Avcılar İstanbul Üniversitesi kampüsü karşısında,
  • Avcılar Camii’nin 50 metre arkasında,
  • İETT durağında,
  • E5 üzerinde,
  • Sabancı 50. Yıl Anadolu Lisesi önü, çıkış istikametinde,
  • Küçükçekmece’nin Avcılar Havaist durağı metrobüs çıkışına yakındır.

Avcılar’da HAVAİST otobüs durağını bulamazsanız İstanbul HAVAİST çağrı merkezini 7/24 arayarak bilgi alabilirsiniz. Çağrı merkezi numaraı 0850 888 33 34 olarak belirlenmiştir.

 

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın