Havaist Bakırköy Durağı ve Saatleri

Havaist Bakırköy durağı ve saatleri ile size en yakın Havaist durağını bulabilirsiniz. Evinize en yakın Havaist durağından havalimanına konforlu bir ulaşımın tek adresi olan Havaist ana duraklarından belli saat aralıklarıyla otobüs servisi verilmektedir. Bu servislerle kolaylıkla havalimanına ulaşabilirsiniz.

Havalimanına ulaşım sağlamak için ya metrobüs ya taksi ya da kendi araçlarımızı kullanmamız gerekir. Havalimanına kendi araçlarımızla gitmemiz pek sağlıklı değildir. Hem park edecek yer hem kalabalık yaratma sorunundan ötürü çok tercih edilmez. Metrobüslerle ulaşım tercih edilse de yine de çok konforlu bir ulaşım şekli değildir. Taksiler de oldukça pahalıya mal olabilir. Bu nedenle Havaist’in havalimanı ulaşım hizmetlerinden faydalanmak daha mantıklı, konforlu ve ekonomik bir çözüm olacaktır.

Havaist Saatleri Bakırköy

Havaist saatleri Bakırköy durağı için belli saat aralıklarıyla düzenlenmiştir. Bu düzenlemeye göre ana durak kalkış saatleri aşağıdaki gibidir:

00:40, 01:30, 02:30, 03:30, 04:30, 06:00, 06:40, 08:00, 09:00, 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00, 20:00, 21:00, 22:30, 23:30

Hemen hemen her saat balı kalkan otobüsler iler kolaylıkla havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Havaist Bakırköy Durakları

Havaist Bakırköy durakları Bakırköy İDO İskelesi çıkışında, İETT Durağında bulunmaktadır. Havaist durağı olduğunu belli edecek şekilde tabelalara yapıştırılan stickerlar ile durağı kolaylıkla fark edebilirsiniz.

Havaist Bakırköy Saatleri

Havaist Bakırköy saatleri kontrol edilerek en rahat şekilde havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Yeni İstanbul Havalimanı’nın en garip sorularından biri de havalimanına nasıl gidilir sorusudur. İstanbul Havalimanı’na ulaşım Havaist tarafından sağlanmaktadır. Gün sonuna kadar toplam 150 lüks otobüs ile günübirlik yüzlerce sefer gerçekleştirilmektedir. Bu, yeni havalimanına ulaşmanın en hızlı ve en ucuz yolu olarak gösterilebilir. Havaist otobüsleri ile konforlu ve güvenilir bir şekilde havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz. HAVAİST otobüs seferleri ile yolcuları en kısa sürede gidecekleri yere ulaştırmak istemektedirler.

YouTube video

YouTube video

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Nasıl Gidilir

Yeni nesil genel blog içerikleri ve nasıl gidilir tarifleriyle sizlere içerik yazarlığı yapmaktayım.
Yorum yapın