Havaist Beylikdüzü Durağı ve Saatleri

Havaist Beylikdüzü durağı ve saatleri Beylikdüzü’nde yaşayan insanlar için merak konusudur. Havaist, havalimanı otobüsleri ve iETT otobüsleri ile sunulmaktadır. İstanbul Havalimanı’nda henüz metro hattı yoktur. İstanbul Havalimanı ile şehir merkezi arasındaki ulaşımı sağlayacak metro hattının çalışmaları başlanmıştır. Havaist havalimanı otobüsleri, İstanbul Havalimanı ile şehir merkezi arasında aşağıdaki gibi yolcu taşımacılığı hizmetleri sunmaktadır. Havaist otobüsleri, İstanbul Havalimanı ile İstanbul’un ilçeleri arasında 12 ayrı hat ve 40 durakta yolcu taşımacılığı yapmaktadır.

Havaist Beylikdüzü Saatleri

Havaist Beylikdüzü saatleri Havaist web sitesinde en güncel haliyle sunulmaktadır. Servis otobüsleri, İstanbul Yeni Havalimanı’na giden ve İstanbul Havalimanı’ndan dönen yolcular için hizmet vermektedir. Beylikdüzü – İstanbul Havaist otobüzleri, AVM istasyonu Beylikdüzü Marmarapark’tan 7/24,  İstanbul Havalimanı’na Havaist otobüsleri 24 saat, HVIST8 numaralı Havaist otobüsleri İstanbul Beylikdüzü Havalimanı arasında sefer yapmaktadır.

Havaist Beylikdüzü Kalkış Saatleri

Havaist Beylikdüzü kalkış saatleri en güncel haliyle Havaist web sitesinde bulunmaktadır. Kalkış saatleri genellikle 30 dakika ile 1 saat arasında değişiklik gösterir. Havaist Servisleri, hava trafiğinin yoğun olduğu gün içerisinde her 30-35 dakikada bir Beylikdüzü Marmarapark’tan hareket etmektedir. Hava trafiğinin azaldığı zamanlarda daha uzun aralıklarla kalkmaktadır.  Beylikdüzü’nün HVIST8 Havaist otobüsleri ile İstanbul Yeni Havalimanı’na konforlu, güvenli ve ucuz bir şekilde ulaşabilirsiniz. İstanbul Havalimanı’na giden Havaist otobüsleri Beylikdüzü Marmarapark otobüs durağında sizleri bekliyor.

Beylikdüzü Havaist Durakları

Beylikdüzü Havaist durakları hem Avrupa hem Asya yakasında yer almaktadır. Avrupa yakasındaki duraklar:

 • HVİST- 8 Tüyap Havaist
 • HVİST- 9 Avcılar Metrobüs – Bahçeşehir Havaist
 • HVİST-10 Bakırköy Havaist,
 • HVİST-15 Beşiktaş Havaist
 • HVİST-12 Beyazıt Meydan-Aksaray Havaist
 • HVİST- 5 Otogar(Esenler) Havaist
 • HVİST- 6 Halkalı İstasyon- Başakşehir Havaist
 • HVİST- 8 Beylikdüzü/Tüyap Havaist
 • HVİST-16 Taksim Havaist

Anadolu yakasındaki duraklar:

 • HVİST- 14 Kadıköy Havaist
 • HVİST-10 Sabiha Gökçen Hvaalimanı Havaist

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın