Havalı Şarkılar Listesi (En İyileri)

Ziyaretçilerimizden çok sık bir şekilde havalı şarkılar listesi hakkında soru almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte siz değerli ziyaretçilerimize ‘’havalı şarkılar listesi’’ hakkında şarkı önerileri paylaşacağız. Bununla birlikte en havalı şarkılar, Dünya’nın en havalı şarkıları, havalı araba şarkıları hakkında da farklı bilgileri paylaşmış olacağız.

Herhangi bir ortama girdiğimizde açtığınız şarkılarla havanızı, neşenizi veya mutluluğunuzu ortaya çıkartmak istiyorsanız şarkılar büyük önem taşır. Sevgilinizle beraber, eşinizle, dostunuzla veya farklı kişilerle beraberken açacağınız şarkılar sizin ne kadar farklı bir zevke sahip olduğunuzun göstergesidir. Sizlere ortamlarda açabileceğiniz, üzgünken dinleyebileceğiniz, mutsuzken dinleyebileceğiniz veya motive edici şarkılar listesini paylaşacağız. Umarız paylaştığımız şarkılar ile ortamın en iyisi siz olursunuz. İşte sizlere havalı şarkılar adlı içeriğimiz….

havalı şarkılar listesi

Instagram Story hangi şarkı önerileri?

İnstagram’da hikaye paylaşırken kullanabileceğiniz en havalı yabancı şarkılara örnek verecek olur isek bunlardan bazıları şunlardır..

  • Harry Styles : Kiwi
  • Mine Özgüle : Her Halim
  • Evden Uzak : Nasıl Bi Şeysin
  • Bağzıları : Gitme Soğukta
  • Bul Beni : Ezhel
  • Lütfen : Çakal
  • Barbar : Kaan Boşnak

Türkçe Havalı Şarkılar

Türkçe dilinde havalı şarkılar arıyorsanız aşağıdaki paylaştığımız tabloya bakabilirsiniz. Tablomuzda yer alan şarkılar hem üzgünken, hem de mutluyken dinleyebileceğiniz şarkılardan oluşmaktadır. Bize göre Türkiye’nin en havalı şarkıları bu şarkılardır…

Türkçe Havalar Şarkıların AdıSanatçısı
En Güzel MevsimimPera
Sen YanımdaykenToygar Işıklı
Ne Güzel GüldünPinhani
Sen BenimTuğkan
NilüferMüslüm Gürses
Dünya’nın En Güzel KızıMavi Gri
MahşerGökhan Türkmen
Anlat OnaYedinci Ev
Altüst OlmuşumMavi Gri
VaySezen Aksu
Koptu İpim Düşüyorumİkiye On Kala
GünyüzüBoramess
Yaralarını Ben SarayımBerk Baysal
TünelMor Ve Ötesi

Yabancı Havalı Şarkılar

Türkçe havalı şarkılarda olduğu gibi yabancılar havalı şarkılar içinde aynı şekilde tablo halinde sizlere öneri sunmuş olacağız. Aşağıdaki tabloda yer alan havalı şarkıları mutlaka dinlemenizi önermekteyiz.

Yabancı Havalı Şarkıların AdıSanatçısı
Getting OlderBillie Eilish
BlowAaRON
Daddy IssuesThe Neighbourhood
PrincesOscar and the Wolf
Chance With YouMehro
A Little DeathThe Neighbourhood
Fire For YouCannons
Moral Of The StoryAshe
Mystery Of LoveSufjan Stevens
Another LoveTom Odell
PerfumeMehro
See MeTalos
HysteriaMuse
LayersThe Away Days

Motive Edici Şarkılar

Motiveye, psikolojik anlamda desteğe ihtiyaç duyuyorsanız ve kendinizi bazı olaylara karşı hazır hissedebilmek amacıyla aşağıda paylaştığımız motive edici şarkıları dinleyebilirsiniz!

Motive Eden ŞarkılarSanatçısı
Kanatlarım Var RuhumdaNil Karaibrahimgil
VarımNova Norda
Fight SongRachel Platten
Who SaysSelena Gomez & The Scene
TryColbie Caillat
ToyNetta
Me & My GirlsSelena Gomez
God Is A GirlGroove Coverage
Part Of MeKaty Perry

Genel kategorimize bakmayı unutmayın.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın