Hırka-İ Şerif Camii Nasıl Gidilir?

Hırka-İ Şerif Camii Nasıl Gidilir?

Hırka-i Şerif nerede, nasıl gidilir?

Hırka-i Şerif Camii’nde bulunan emanet İstanbul Fatih’te bulunmaktadır. İstanbul Fatih’de bulunan bu camiye ulaşım İETT otobüs hattı üzerinden yapılabilmektedir.

İstanbul’un Eminönün İlçesindeyseniz 38E numaralı otobüse binilmelidir. Fatih durağında inerseniz camiiye kolayca ulaşabilir ve ziyaretinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hırka-i Şerif cami ziyaret saatleri nedir? Ne zaman açık?

Ziyaretler öğlen 12.00’de açılıp akşam 21.00 saatine kadar ziyaretinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hırkayi Şerif Cami

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın