Hotel Pullman İstanbul Airport and Convention Center Nerede, Nasıl Gidilir?

İstanbul kentimizde Atatürk hava limanına yakınlığı nedeniyle transport olacak yolcular için ideal bir konaklama imkanı sunan otelimiz nerede ve nasıl gidilir?

Pullman Istanbul Nerede, Nasıl Gidilir?

Hotel Pullman konumu itibariyle lokasyon bilgileri : Atatürk Havalimanı 5 dk, CNR Fuar Alanı 5 dk., Tüyap Fuar Alanı 17 dk., Şehir Merkezi (Taksim) 15 dk,Sultanahmet 15 dk.,Sabiha Gökçen Havalimanı 50 dk. mesafesi bulunmaktadır.

Yenibosna Merkez Mahallesi, Asena Sk. No:1 D:No:15, 34295 Bahçelievler’de yer alan otelin lüks tutumu ve müşteri memnuniyeti için çabası takdire şayandır.

Hotel Pullman Istanbul Airport and Convention Center Nerede, Nasıl Gidilir?
Hotel Pullman Istanbul Airport and Convention Center Nerede, Nasıl Gidilir?
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın