Hürrem Sultan Hamamı Nerede, Nasıl Gidilir?

Kanuni sultan Süleyman’ın zevcesi Hürrem Sultan tarafından 1556 yılında inşa edildiği düşünülen ve Mimar Sinan tarafından yapılan Hürrem Sultan Hamamı Nerede, Nasıl Gidilir?

Hürrem Sultan Hamamı Nerededir?

Hürrem Sultan Hamamı İstanbul’da yer alır. Tarihi yarım adada yer alan hamam, Sultan Ahmet meydanı içinde, Sultan Ahmet camisi ile Ayasofya arasında yer almaktadır.

Hürrem Sultan Hamamı Nasıl Gidilir?

Hamamın inşası Haseki Külliyesine gelir sağlaması amacıyla yaptırıldığı düşünülmektedir. Hamama gidebilmek için Eminönü’nden kalkan tramvayla gelebilirsiniz. Ya da diğer ulaşım araçlarından herhangi birine binip Sultan Ahmet meydanına geldiğinizde rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Hürrem Sultan Hamamı Nerede, Nasıl Gidilir?
Hürrem Sultan Hamamı Nerede, Nasıl Gidilir?
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın