Ihlamur Kasrı Nasıl Gidilir

Ihlamur Kasrı Nerede? Ihlamur Kasrı Nasıl Gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimize yardımcı olabilecek yazımızdır. Ihlamur Kasrı Nerede? Ihlamur Kasrı Nasıl gidilir? Şeklinde soruları olan ziyaretçilerimizin ulaşım araçları, ulaşım yolları, yol tarifi, adres veya iletişim bilgilerini alabileceği geniş kapsamlı yazımızdır.

Sıcaklayan havalarda kendinize zaman geçirebilecek bir yer arıyorsanız veya gününüzü daha eğlenceli bir şekilde geçirebilmek amacıyla gidebileceğiniz bir yer arıyorsanız Ihlamur Kasrı tam da sizler için diyebiliriz. Tatile çıkmak isteyip bir türlü çıkamayan insanların İstanbul’daki tatil durağı Ihlamur Kasrı oluyor. Beşiktaş ve Nişantaşı arasında kalan Ihlamur Kasrı çok uzun yıllar önce köşk olarak kullanılmıştır. Günümüzde ismi Merasim köşkü olan Ihlamur kasrı, kesme taş kullanılarak yapılmıştır. Sessiz ve gürültüsüz bir ortama sahip olan Ihlamur kasrı insanların dinlenmek için çok sık uğradığı uğrak noktadır.

Ihlamur Kasrı Nerede

Ihlamur Kasrı nerede diye soracak olursanız sizlere cevabımız Teşvikiye, Nişantaşı Ihlamur Yolu Sk., 34357 Şişli/İstanbulolacaktır. Bu adrese ulaşabileceğiniz birden fazla ulaşım yolu ile ulaşım aracı çeşitliliği bulunmaktadır. Sizlere en uygun ulaşım aracını ve ulaşım yolunu tercih ederek vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Ihlamur Kasrı Nasıl Gidilir

Ihlamur Kasrı nasıl gidilir, Ihlamur Kasrı yol tarifi nedir diye soracak olursanız sizlere cevabımız birden fazla ulaşım aracını veya yolunu kullanabileceğiniz olacaktır. Zira bu adrese özel aracınız, ticari taksi ile gidebildiğiniz gibi metro, tren, otobüs veya dolmuşla da sorunsuz olarak gidebilirsiniz. Genel olarak buraya ulaşmak için kullanılan ulaşım aracı otobüstür. Fakat sizler daha kolay olacağını düşünüyorsanız metro veya tren ile de gidebilirsiniz.

Ihlamur Kasrı metro ile gitmek isterseniz M2 adlı metroya binebilirsiniz. Eğer minibüsle gitmek isterseniz SRY – 16 adlı minibüse binebilirsiniz.

Ihlamur Kasrı Otobüs Seferleri

Otobüsle gitmek isterseniz aşağıda yazılı olan numaralı herhangi bir otobüs hattını kullanabilirsiniz. Bir çok noktadan kalkan bu otobüs hatları sizleri en doğru şekilde gideceğiniz konuma ulaştıracaktır. Size en uygun olan otobüs hattına binmeniz gerekmektedir.

26AFulya Mahallesi
26BFulya Mahallesi
26Eminönü Kantarcılar
D2Köprübaşı Mahallesi
U2Beşiktaş Peronlar
27EŞirintepe
27SESeyrantepe / Merkez 27se-41s-41st Yönü
29AAta Caddesi
29CTarabya Üstü / Son Durak Yönü
29DFerahevler / Son Durak Yönü
29EMaslak Gazeteciler Sitesi
30ABeşiktaş Peronlar
36GSultangazi Peronlar
36ZCebeci Peronlar
40BSarıyer
Ihlamur Kasrı Telefon Numarası
  • Telefon: (0212) 236 90 00

Ihlamur Kasrı Nasıl Gidilir

 

Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın