Instagram Anonim Hikaye Görüntüleyici (Çalışan Yöntem)

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde Instagram anonim hikaye görüntüleyici konusunda soru almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte değerli ziyaretçilerimize Instagram Anonim hikaye görüntüleyici konusunda doğru cevabı verdik. Aynı zamanda Instagram anonim story, Instagram anonim profil, Instagram anonim story viewer başlıklarında da farklı bilgiler verdik.

Instagram günümüzün en çok kullanılan Dünya’nın 1. Numaralı sosyal medya uygulamalarından bir tanesidir. Instagram hesabı olmayan hiç kimse yoktur diye tahmin ediyoruz. Tahminlerimizin yanı sıra illa ki insan hayatında en az 1 kere Instagram hesabı oluşturmuş diye de tahminimizi yükseltiyoruz. Instagram’da hesabını gizliye alan profillerin hikayeleri dahil hiçbir gönderisini görüntüleyemiyorsunuz. Instagram’daki hikayeleri Instagram anonim hikaye görüntüleyici ile izlemek istiyorsanız aşağıdaki uygulamalara göz atınız.

Instagram Anonim Hikaye Görüntüleyici

Instagram Anonim Hikaye Görüntüleyici

Instagram’da gizli hesaplar veya gizli olmayan herkese açık hesapların profiline yüklemiş olduğu hikayeleri görüntülemek için 1 hesabınızın olması gerekir. Hikayesine bakmak istediğiniz kişinin hikayesinde adınızın görünmemesini veya hiçbir şekilde karşı tarafa fake hesap dahi olsa izlediğinizi belli etmemek için Instagram anonim hikaye görüntüleyicinden faydalanabilirsiniz.

Instagram Story viewer internet siteleri veya uygulamaları bakmak istediğiniz profil için tüm değişiklikleri sizlere söyler. Instagram anonim hikaye görüntüleyici kullanarak aşağıdaki özelliklerden faydalanabilirsiniz;

  • Hikayelere isimsiz ve gizli bakma
  • Profildeki tüm değişiklikleri görme
  • Profilin yeni takip ettiği kişileri görme
  • Profilin yaptığı yorumları görme
  • Profilin yaptığı beğenileri görme

Instagram Anonim Hikaye Görüntüleyici Nasıl Kullanılır?

Instagram anonim hikaye görüntüleyiciyi kullanabilmek için herhangi bir kayıt olmanız gereken yer bulunmamaktadır. Aynı zamanda Instagram için özel olarak oluşturulan bu muhteşem ek siteyi kullanabilmek için herhangi bir üyelik ücreti ödemenize de gerek yoktur.

Bakmak istediğiniz kişinin hesabı herkese açıksa anonim hikaye görüntüleyici sayesinde hiçbir engele takılmadan karşıdaki profil sahibinin haberi olmadan tüm storylerini, attığı postları ve diğer detayları ücretsiz olarak görüntüleyebilirsiniz. Tüm bunları yaparken tamamen anonim bir şekilde ilerleyiş gösterirsiniz.

Yukarıda paylaştığımız internet sitesine giriş yaptıktan sonra aşağıdaki adımları takip edin:

  • İnternet sitesine giriş yapın.
  • Arama kısmına bakmak istediğiniz kullanıcı adını yazın.
  • Search butonuna basın.

Açılan sayfa üzerinden kullanıcı adını girdiğiniz hesabın tüm hikayelerini anonim olarak izlemeye başlayabilirsiniz.

Instagram Anonim Story Özelliği

Instagram anonim story özelliği sayesinde hiçbir ek ücrete, üyelik ücretine gerek kalmadan dilediğiniz kişinin storylerini ücretsiz ve gizli olarak izleme imkanına sahipsiniz. Bunun yanı sıra baktığınız hesabın içerisindeki tüm hikayeleri de isterseniz telefonunuza, isterseniz bilgisayarınıza indirebilişiniz.

Instagram Hesabı Olmadan Story İzleyebilir Miyim?

Evet, bu özelliği kullanabilmek için yukarıda paylaşmış olduğumuz internet sitesine giriş yapmanız yeterlidir. İnternet sitesi sizlere hiçbir ücret ödettirmeden ücretsiz olarak ve herhangi bir Instagram hesabına gerek duymadan storylerin izlenmesini sağlayacaktır.

Instagram Hikaye İzlenme Nasıl Artar?

İnstagram hesabınızdan yayınlamış olduğunuz hikayelerin sayısın artmasını istiyorsanız aşağıda vereceğimiz ip uçlarını deneyebilirsiniz. Hikayeleri dikey şekilde tasarlamaya özen gösteri, Konum bildirimi olan paylaşımlar yapın, Hashtag’ler

Hesap Sahibi Hikayelerine Bakıldığını Görür Mü?

Hayır, uygulamaya kayıt olmadığınız için hiçbir şekilde hesabına baktığınız kişi kimin baktığını görmeyecektir.

Sosyal medya kategorimize bakmayı unutmayınız.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın