Instagram Beğendiğin Gönderiler (Nerede 2024)

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde Instagram Beğendiğin Gönderiler konusunda soru almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte değerli ziyaretçilerimize Instagram Beğendiğin Gönderiler konusunda doğru cevabı verdik. Aynı zamanda Instagram gönderileri nereden bakılır, Instagram beğendiğim gönderiler nerede, Instagram bir not bırak başlıklarında da farklı bilgiler verdik.

Instagram’ın yeni özelliklerinden bir tanesi olan Instagram Beğendiğim Gönderiler, META’nın şu ana kadar getirmiş olduğu en ilginç ve en değişik özelliklerden bir tanesi diyebiliriz. MSN (Messenger) uygulamasına benzer bir yapıya sahip olan Instagram Beğendiğim Gönderiler sayesinde yakın çevreniz dahil tüm Takip ettiğiniz sayfaların attığınız beğenileri Görebileceksiniz.

Instagram Beğendiğin Gönderiler
Instagram Beğendiğin Gönderiler

Instagram Beğendiğin Gönderiler Nerede?

  • Instagram Beğendiğim Gönderileri Görebilmek İçin Aşağıdaki Adımları Uygulamalısınız Ardından Tüm Beğenmiş Olduğunuz Gönderileri Rahatlıkla Görebilirsiniz.
  • İlk Olarak İnstagram Profilinize Giriniz
  • Ardından En Sağ Üst Kısımda Bulunan 3 Çizgiye Basınız Ardından Gelen Seçeneklerden “Hareketlerin> Etkileşimler > Beğenmeler” Adımlarını Takip Edebilirsiniz Ardından Beğenileriniz Önünüze Çıkacaktır.

Instagramda Neyi Beğendiğimi Kimse Görmesin?

gönderilerinde beğenme sayılarının gizlenmesi veya görünür yapılması için ilk olarak
Profilinize gitmek için sağ alttaki profil resminize dokunun sonra Üstteki simgesine dokunun.
Gizlilik ve güvenlik’e dokunun ve ardından Bu ayarı açmak ya da kapatmak için Beğenmeleri gizle’nin yanındaki veya simgesine dokunmanız yeterli olacaktır.

Instagram Beğendiğin Gönderileri Görme

Instagram Beğendiğin Gönderileri Görme İçin Aşağıdaki Görseldeki Adımları Takip Ederek Görebilirsiniz Veya Yukarıdaki Yazılı Anlatımı Deneyebilirsiniz.

Instagram Beğendiğin Gönderiler

Instagram Beğendiğin Gönderiler Nerede?

Instagram Beğendiğin Gönderiler Nerede Sorusun Cevabı Çok Basit Olarak Hesabınıza Giriş Yaptıktan Sonra Profilinize Girip 3 En Üst Sağdaki 3 Çizgiye Basmanız Yeterlidir.

Instagram Beğendiğim Gönderiler Nedir?

instagram profilinizle beğenmiş atmış olduğunuz tüm beğenileri görebileceğiniz bir uygulamadır.

Instagram Not Örnekleri Konumuzu Ziyaret Edin.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!
Photo of author

Akifcan Küllü

İstanbul doğumluyum. 14 Yaşından itibaren yazılım geliştirmeyle ilgileniyorum. Oyun oynamayı yaşıtlarıma göre daha fazla seven, her detayına inme eğiliminde olan birisiydim.Oyun benim için belirli bir noktadan sonra ticari fayda sağlayabileceğimi bir kanal oldu. Bundan nasıl gelir elde ederim? Sorunun cevabı basitti. Oyun oynayan kişilere ihtiyacı olan ürünleri pazarlamak! Tabi bu hep dijital ürünler oldu.İlk gelir elde etmeye başladığımda pazarlama adına çok büyük bir tecrübem yoktu. Sonra dijital dünyada ürünlerimi pazarlamak adına SEO, Ads ve Dijital Pazarlama kanallarını öğrenmeye yönelik eğitimler aldım.Eğitimler sayesinde işimi daha da büyüttüm. Birden fazla içerik platformu kurdum, içerik ürettim, organik olarak trafiklerini arttıracak çalışmalar yaptım. Şimdi birçok içerik platformunun Google arama motorunda sıralama almasını sağlıyorum. Bu beni hem mutlu ediyor hem de finansal fayda sağlamama yardımcı oluyor.
Yorum yapın