Instagram Birlikte Reels İzleme (Geniş Anlatım)

Ziyaretçilerimizden sık bir şekilde Instagram birlikte reels izleme konusunda soru almaktaydık. Bu içeriğimizle birlikte değerli ziyaretçilerimize Instagram birlikte reels izleme konusunda doğru yöntemi paylaştık. Aynı zamanda Instagram birlikte reels izleme kapatma, Instagram birlikte reels paylaşma, Instagram reels aynı anda izleme başlıklarında da farklı bilgiler paylaştık.

Instagram günümüzün en popüler ve en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından bir tanesi olarak ilk sıralarda yer almaktadır. Instagram uygulamasını telefonunuza indirip kayıt olduktan sonra karşınıza uygulama içerisinde zaman geçirebileceğiniz, boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz bir çok aktivite yer almaktadır. Bunlardan bir tanesi de Instagram reels olarak bilinir. Reels ile sizde arkadaşlarınızla, çevrenizle veya sevgilinizle birlikte reels izleyebilirsiniz. Peki, nasıl? İşte sizlere Instagram birlikte reels izleme yöntemi!

Instagram Birlikte Reels İzleme

Instagram Birlikte Reels İzleme

Instagram sık bir şekilde kullanıcılarını eğlendirebilmek ve uygulama içerisinde daha fazla vakit geçirebilmelerine olanak sağlayan özellikler dahil ediyor. Instagram’ın yeni özelliklerinden bir tanesi olan Instagram ‘’Birlikte izle’’ özelliğini bu içeriğimizde tanıyacağız.

Instagram Birlikte izle özelliğini kullanabilmek için aşağıdaki adımları takip edin:

 • Instagram uygulamasını açın.
 • Keşfet bölümüne girin.
 • Keşfet bölümündeki herhangi bir Reels videosunu açın ve arkadaşınıza gönderin.
 • Arkadaşınıza gönderdikten sonra mesajlar kısmına girin ve reels’i gönderdiğiniz arkadaşınızı bulun.
 • Reels gönderdiğiniz arkadaşınızın mesajına girin ve gönderdiğiniz Reels’e ikinizde aynı anda tıklayın.

 Bu yöntem sayesinde Instagram reels videolarını arkadaşlarınızla, sevgilinizle veya diğer ortak çevrenizle beraber izleyebilirsiniz. Mesajı isterseniz katılmış olduğunuz Instagram grubuna da gönderebilirsiniz. Eğer gönderdiğiniz gruptaki reels’leri başkaları ile aynı anda izlemeye başlarsanız otomatik olarak ‘’Birlikte izle’’ özelliği aktif olmuş olacaktır.

Instagram Birlikte İzle Özelliği Yok

Instagram’ın yeni özelliklerinden bir tanesi olan Instagram birlikte izle özelliği veya diğer adıyla Instagram birlikte reels izleme özelliği akıllı telefonunuzda yoksa aşağıdaki yöntemleri uygulayarak çözüm yolunu bulabilirsiniz.

 • Instagram uygulamasını en son sürüme güncelleyin.
 • Instagram uygulamasının ön belleğini temizleyin.
 • Instagram hesabınızdan çıkış yapın ve tekrar girin.
 • Instagram uygulamasını telefonunuzdan kaldırın ve yeniden yükleyin.
 • Akıllı telefonunuzun saatinin doğru olduğundan emin olun.
 • Instagram uygulamasının birlikte izle özelliği bulunduğunuz bölgede kullanılmıyor olabilir.

Instagram’da arkadaşlarınızla birlikte reels izlemek istiyorsanız fakat bu özellik Instagram uygulamasında yer almıyorsa yapabileceklerinizi yukarıda sizlerle paylaştık. Eğer tüm çözüm yöntemlerini uyguladıysanız Instagram yeni özellik olan birlikte izle özelliğini veya birlikte reels izleme özelliğini sizin hesabınıza henüz dahil etmemiş olabilir.

Instagram Birlikte Reels İzleme Nedir?

Instagram sık bir şekilde Instagram kullanıcılarına yeni özellikler sunarak uygulama içerisindeki aktivitenin ve eğlencenin artmasını istiyor. Instagram’a getirilen son özelliklerden bir tanesi olan Instagram Birlikte İzle özelliğiyse Instagram’da takipçiniz olan veya mesajlaştığınız kişiler ile birlikte Instagram videolarını, reelslerini beraber izleyebilmenize olanak sağlıyor. Eğer komik bir akşam geçirmek istiyorsanız takipçilerinizi birlikte reels izleme özelliğiyle güldürmeyi deneyebilirsiniz.

YouTube video

Başlıklarımıza da göz atmayı unutmayınız.

5/5 - 1 Kişi Değerlendirdi!

Besiptal.com internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
Photo of author

Nasıl Gidilir

Yeni nesil genel blog içerikleri ve nasıl gidilir tarifleriyle sizlere içerik yazarlığı yapmaktayım.
Yorum yapın